Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą 23.09.2018 Rok B

1.Dzisiaj po Mszy św. będzie można zakupić kalendarz ścienny na 2019 r. Cena 10 zł. Po Mszy św. także puszka:

” Chleb św. Antoniego” i o godz. 16.00 spotkanie Caritas parafialnej.

2. W czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

3. W piątek wspomnienie św. Wacława, Męczennika.

4. W sobotę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

5. Zachęcamy do skorzystania z dnia skupienia dla naszego dekanatu. 6 października 2018 roku – Koszalin,  Wyższe Seminarium Duchowne (ul. Seminaryjna 2). Dzień skupienia rozpocznie się o godz. 10:00, a zakończy około godz. 13:30. W jego programie znajdą się: Msza Święta koncelebrowana, modlitwa różańcowa, konferencja i słodki poczęstunek.

Obowiązkowego zgłoszenia na dni skupienia mogą dokonywać tylko i wyłącznie sekretarze zespołów synodalnych.  Trzeba w nim podać: wybrany termin dnia skupienia, parafię i liczbę uczestników.

Zachęcamy do skorzystania z tego typu formacji, to tylko cztery godziny, a można skorzystać i ubogacić się duchowo.

6. Zachęcamy do odwiedzania strony parafii. Znajdziemy tam informacje dotyczące różnych propozycji duszpasterskich. Adres: www.parafia-zegrzepomorskie.pl

7. Pragniemy poinformować, że rekrutacja na studia podyplomowe z teologii w Koszalinie (ogólne i tzw. nauczycielskie) została przedłużona do dnia 30 września.

OBA CYKLE STUDIÓW ZOSTANĄ OTWARTE, na co pozwala dotychczasowa liczba zapisanych.

Otwarte też zostaje kształcenie w cyklu pełnych, pięcioletnich studiów magisterskich w Instytucie Teologicznym. Szczegółowe informacje: http://sptkoszalin.pl/.

8. Biuro parafialne czynne w piątek po Mszy św. w sobotę wyjątkowo nieczynne.

9. Do nabycia najnowszy numer : „Gościa niedzielnego”.

czwartek: od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. 17.30 – Różaniec w intencji dzieci i młodzieży godz. 18.00 Msza św. – W intencji Pawła o Boże błogosławieństwo.
– niedziela: 9.00: Przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
– + rodzice: Sabina, Wacław – Czyżyk; Justyna – Sokół, Janusz – Modzelewski.
– O pomyślną operację dla Bartosza.

Zegrze:.
środa: 18.00 – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. za parafian
piątek: 18.00 – + Anna Szpontowicz, Msza św. od siostry Małgorzaty
sobota: nie będzie Mszy św.
– niedziela: – 10.30 –
– dziękczynna z okazji 20 r ślubu p. Beaty, Artura – Pietraszewskich
– + Grażyna – Wasilewska 2 r. śmierci

Świelino:
niedziela: 12.00:
– + Dorota – Tomasiewicz
– + Stanisław Matysiak

Krepa:
niedziela: 13.15:
– + Teresa – Świeboda z okazji imienin

Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Krzysztof Pawłowski, Parafia Zegrze Pomorskie i Marta Jezierska, Parafia Podwyższenia Krzyża św. Koszalin zapowiedź I.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!