Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedziele po Wielkanocy 06.05.2018 B

1.Dzisiaj rozpoczynamy Dni Modlitw o Urodzaje / Dawne Dni Krzyżowe/. Wymiana Tajemnic żywego Różańca. Intencja na miesiąc maj. „ O światło Ducha Świętego dla tegorocznych maturzystów i właściwy wybór drogi życiowej”.
2. We wtorek 8 maja Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. O godz. 17.00 próba dzieci komunijnych.
3. W czwartek w związku z trwającym Synodem diecezjalny w Niedalinie o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Duchu Świętym.
4. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
5. W sobotę 12 maja 2018 r. VI Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Skrzatusza: Program Pielgrzymki dostępny na stronie Diecezji.
6. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O tej niedzieli do października będziemy gromadzić się każdego trzynastego dnia miesiąca na Nabożeństwie Fatimskim. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec Fatimski. Serdecznie zapraszamy do udziały w tym nabożeństwie.
7. Do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania.

8. Biuro parafialne czynne w piątek po Msz św. w sobotę nieczynne ze względu na wyjazd na pielgrzymkę do Skrzatusza.

9. Nadal prosimy o modlitwę w intencji ks. proboszcza Waldemara Dembowskiego z Wyszewa. Stan jego zdrowia się poprawia.

10. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. a w niedziele przed Mszą św.

II. Intencje mszalne:
– czwartek 18.00 + Janusz Krysztofiak 30 dz. śm.
– niedziela: 9.00:
1. + Józef 8 r. śm., Eugenia 3 r. śm. – Dominiak.
2. + Wanda, Tomasz – Burscy.
Zegrze:
– poniedziałek 9.00: + rodzice.
– wtorek 9.00: + Danuta.
– środa 18.00
– piątek: 18.00: za parafian.

– niedziela:
1. + Zdzisław 4 r. śm., Zdzisława 11 r. śm. – Pawlik;
2. O szczęśliwą podróż.
Świelino:
– niedziela: 12.00:
1. + Stanisław Ortyl z okazji imienin.
2. + Stanisław Matysiak z okazji imienin.
Krepa:
– niedziela: 13.15: + Zofia Tomczyk z okazji imienin.
Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii. Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła. Wczoraj trwały prace przy dachu Kościoła. Po ostatnich deszczach jeszcze tylko w jednym miejscu był niewielki zaciek. Mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko w porządku. Proszę także o pomoc w przycięciu żywopłotu.