„Miłość nigdy nie ustaje”-rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka .

„Miłość nigdy nie ustaje” – rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka odbędą się w dniach 1-3 lutego 2019 r. w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu k. Piły.

Każda śmierć dziecka, czy to w wyniku poronienia, wypadku, choroby, samobójstwa, czy morderstwa, zmienia zupełnie życie rodziców i domaga się szczególnej delikatności i szacunku.

Rodzice dotknięci taką tragedią często tracą sens życia, wiarę i relacje, a pytanie „dlaczego?” dręczy ich codziennie. Nie muszą być  z tym cierpieniem sami.

Zapraszamy na rekolekcje organizowane przez Duszpasterstwo Rodzin Kurii Biskupiej w Koszalinie.

Duszpasterzem rekolekcji jest o. Piotr Włodyga, benedyktyn.

W ekipie rekolekcyjnej są także rodzice po stracie dziecka oraz psychoterapeutki Justyna Arsoba oraz Mariola Orzepowska.

Muzycznie i modlitewnie wspierać nas będzie s. Wiktoria ze wspólnoty Uczennice Krzyża.

W programie msza św., konferencje, spotkania z psychologiem oraz kapłanem, rozmowy z innymi rodzicami po stracie dziecka.

Początek rekolekcji w piątek (1 lutego) o 17.00, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00.

Na rekolekcje mogą przyjechać małżonkowie oraz osoby indywidualne.

Trwają zapisy. Można się zgłaszać pod numerem telefonu 696 918 401 lub mailowo na adres: rekolekcje.stratadziecka@gmail.com.

Koszt 140 zł od osoby. Informacje o rekolekcjach dostępne są na stronie www.diecezjakoszalin.pl.