Ogłoszenia duszpasterskie na III niedziela WP 24.03.2019 Rok C.

1. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dzień świętości życia.

2. W czasie Wielkiego Postu w naszych kościołach będzie wystawiona Księga trzeźwości dla wszystkich, którzy ten czas pragną przeżyć w abstynencji.

3. Najbliższa niedziela nazywana jest w liturgii LAETARE – radości.

4. Biuro parafialne czynne w sobotę od 10.00 do 12.00.

5. Droga Krzyżowa w kościele parafialnym w piątek o godz. 17.00; w Świelinie wyjątkowo nie będzie.
* Nabożeństwo Gorzkie Żale w niedzielę przed Mszą św. Za udział w nabożeństwie Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. Zachęcamy do przekazania 1% podatku dochodowego. Mamy na naszym terenie trzy możliwości. Możemy przekazać na rzecz Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, Hospicjum w Koszalinie, bądź wesprzeć naszą Jednostkę OSP w Niedalinie, albo Fundację Stypendia Świeszyńskie.

7. Na stronie parafii informacje nt.Ekstremalna Droga Krzyżowa w Koszalinie; możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego w Caritas i inne. Zachęcam do zapoznania się i skorzystania.

-niedziela: 9.00:
* + +Marianna, Czesław Góreccy

Zegrze Pomorskie:

-piątek: 17.00 – droga krzyżowa.
-sobota: 12.30 – Msza św. chrzcielna.
-niedziela: 10.30
* + Bogdan Pawlik 22 r. śm.

Świelino:

-niedziela: 12.00
* dziękczynna z okazji 80 r. urodzin Pani Janiny Wojewoda

Krępa:

-niedziela: 13.15
* za parafian.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.

Panu Waldkowi dziękuję za zamontowanie halogenów Led w Kościele w Niedalinie. W najbliższych dniach zostaną zakupione żarówki Led tak, aby już zakończyć sprawę oświetlenia w tej świątyni.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!