Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę po Wielkanocy. Wniebowstąpienie Pańskie 02.06.2019 Rok C.

1. Jutro wspomnienie Świętych męczenników: Karola Lwangi i towarzyszy.

2. W środę wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika.

3. W sobotę wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

4. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

5. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy Okres Wielkanocny.

6. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę przed Mszą św.

7. Do nabycia najnowszy numer: „Gościa niedzielnego”.

8. Biuro parafialne czynne w sobotę wyjątkowo od godz. 15.00 do 17.00.

9. Zapowiedzi przedślubne: Robert Kowalski, Parafia Tychowo; Elżbieta Olga Wydryszek, Parafia Zegrze Pomorskie zapowiedź I.

10. Ksiądz Biskup Ordynariusz zaprasza do Skrzatusza diecezjan z Dekanatu Bobolice i Gościno na sobotę 15 czerwca. W związku z tym organizujemy wyjazd. Koszt przejazdu wynosi 30 zł. wraz z ubezpieczeniem. Rozpoczęcie o godz. 10.00 a zakończenie o godz. 15.00. Szczegółowy program umieszczony jest na stronie parafii. Zapisy u księdza proboszcza po Mszy św. wraz z wpłatą. Dla uczestników będzie przygotowany posiłek w stołówce – opłata za posiłek wynosi 8 zł od osoby. Ilość miejsc na wyjazd jest ograniczona.

11. Serdecznie zapraszamy duszpasterzy, siostry zakonne, osoby starsze, rodziny i młodzież na dwudniową XX Pieszą Pielgrzymkę Świętych Gór (z Góry Chełmskiej na Świętą Górę k/ Polanowa), która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2019 r. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą sprawowaną 15 czerwca (sobota) na Górze Chełmskiej o godz. 12.00.Zakończenie pielgrzymowania w niedzielę po Mszy Świętej na Świętej Górze k/ Polanowa o godz. 15.00. Trasa pielgrzymki przebiega przez najpiękniejsze regiony naszej ziemi. Powrót z Polanowa będzie autokarem. Wspólnie zaniesiemy nasze intencje, prośby i podziękowania do Maryi, Bramy Niebios.

-czwartek-17.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu; 17.30 nabożeństwo czerwcowe i o godz. 18.00 Msza św. – dziękczynna z okazji urodzin p. Grażyny z prośbą o opiekę Matki Najświętszej.
-niedziela- 9.00:
• + Janina Szaflik. Msza św. od syna Jana z żona, dziećmi, wnukami i prawnukami
• + Józef, Eugenia Dominiak

Zegrze Pomorskie:

-sobota- 18.00: za parafian.
-niedziela- 10.30:
• + rodzice: Mieczysława 2 r. śm., Józef Potoniec
• + Leszek z okazji imienin; + z rodz. Walczak

Świelino:

-środa -17.00 : + Robert Kęciński 30 dz. śm.
-niedziela -12.00: + rodziców: Marianna 27 r. śm., Władysław Kancerz.

Krępa:

-niedziela- 13.15:
• Dziękczynna z okazji 70 r. urodzin p. Teresy Boczek. Msza św. od dzieci.
• + Olga Wydryszek 1 r. śm.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła i przygotowanie Dnia Papieskiego.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!