Ogłoszenia duszpasterskie na 22 niedzielę zwykłą- 01.09.2019 Rok C.

1.Dzisiaj 80 rocznica II wojny światowej. Pamiętamy w modlitwie o wszystkich ofiarach.

2.Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego Mszą św. w kościele parafialnym w Zegrzu Pomorskim o godz. 8.30, a w Świelinie o godz. 17.00. Spowiedź przed Msza św.

3. We wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła.

4. W tym tygodniu Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 8.30 Zegrze, Sieranie, Niedalino Golica.

5. W czwartek: zapraszamy na modlitwę o powołania kapłańskie i zakonne w Niedalinie od godz. 17.00. Msza św. o 18.00 .
6. W niedzielę wymiana tajemnic Żywego Różańca. We wrześniu modlimy się o Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, Nauczycieli, Rodziców i Pracowników szkół w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

7. Do nabycia najnowszy numer: „Gościa Niedzielnego”.

8. Biuro parafialne czynne w piątek po Mszy św.,a w sobotę nieczynne ze względu na odwiedziny chorych.

9. Zapowiedzi przedślubne:
Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Andrzej Roman Gruca z parafii Zegrze Pomorskie i Agnieszka Gruca z parafii Zegrze Pomorskie zapowiedź II.

-czwartek- 17.00 :Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. o godz. 18.00 Msza św.: + Zofia Beba Bednarczyk.

-sobota-15.00 :Msza św. polowa – Dożynki Gminne nad rzeką Radew.

-niedziela 9.00:
* Dziękczynna z okazji 14 r. ślubu Adama i Kingi i 43 rocznicy urodzin Adama z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.
* + Stefan Klimczak 11 r. śm., + rodzice: Kazimierz, Helena i brat Jan z rodz. Cieślińskich.

Zegrze Pomorskie:

-poniedziałek- 8.30: Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.

-środa-18.00 :+ Zofia Beba – Bednarczyk

-piątek- 18.00: Franciszek Zazula, Janina Skocka. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

-niedziela- 10.30:
* dziękczynna z okazji 30 r. ślubu Elżbiety i Piotra Mordal
* dziękczynna z okazji 18 r. urodzin Magdy Berndt

Świelino:

-poniedziałek- 17.00: Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.

-niedziela -12.00:
* + rodzice: Weronika 11 r. śm., Antoni Dudzic
* +.Robert Kęciński. Msza św. od rodziny Kruszynów

Krępa:

-niedziela- 13.15:
* Za parafian.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii. Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!

W piątek grupa dzieci z Sołectw Niedalino i Zegrze Pomorskie spędziła cały dzień w Parku rozrywki „Pomerania  Fun Park”. Wyjazd został zorganizowany przez sołtysów Zegrza Pomorskiego i Niedalina. Organizatorzy dziękują opiekunom za pomoc, a dzieciom za dobre zachowanie i piękną zabawę. Relacja z wydarzenia w aktualnościach.

Trwają zapisy na wyjazd na uroczystości odpustu diecezjalnego do Skrzatusza. Koszt wyjazdu około 30 zł.