Ogłoszenia duszpasterskie na 26 niedzielę zwykłą – 29.09.2019 Rok C.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i Doktora Kościoła.

2. We wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i Doktora Kościoła. W tym dniu rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W tygodniu nabożeństwo różańcowe po Mszy św. ,a w niedzielę przed Mszą św. Przypominamy, że istnieje możliwość odpustu zupełnego za odmówienie w całości przynajmniej jednej części różańca w kościele, kaplicy publicznej, w rodzinie, połączone z rozmyślaniem nad rozważanymi tajemnicami.

3. W środę wspomnienie Aniołów Stróżów.

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Odwiedziny chorych z komunią św. w piątek od godz. 8.30 Bożniewice, Dargiń, Świelino i Krępa zaś w sobotę od 9.00 Zegrze, Sieranie, Niedalino, Węgorki i Golica.

5. W piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

6. W sobotę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. W sobotę na godz. 14.00 Zespół „ Jagody” zaprasza na święto pieczonego ziemniaka na plac rekreacyjny nad rzeką Radew.

7. W niedzielę o godz. 10.30 w Kościele parafialnym Msza św. i poświęcenie różańca dzieciom z klasy III, a po Mszy św. spotkanie organizacyjne. Obecność obowiązkowa.

8. Do nabycia najnowszy numer: „Gościa Niedzielnego”.

9. Biuro parafialne czynne w piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. W sobotę nieczynne ze względu na odwiedziny chorych.

10. Rozpoczęły się zapisy na dzień skupienia dla zespołów synodalnych między innymi dla naszego dekanatu 12 października 2019 roku / sobota / – Koszalin, Wyższe Seminarium Duchowne (ul. Seminaryjna 2); parafie z dekanatów: Białogard, Bobolice (część płn.), Gościno, Kołobrzeg, Koszalin, Mielno; Zapisy u p. sekretarz parafialnego zespołu synodalnego. Zachęcam do wzięcia udziału.

-czwartek- 17.00 : Adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo różańcowe i okazja do spowiedzi św. o godz. 18.00 Msza św.: intencja wolna.

-niedziela -9.00:

* W intencjach Róży Żywego Różańca.

*+ Genowefa, Stefan, Eugeniusz Zdanowscy.

Zegrze Pomorskie:

-wtorek-18.00:nabożeństwo różańcowe

-środa- 18.00:za parafian

-piątek- 18.00:+ Feliksa, Marian Świąder; + Józef Łącki

-sobota- 18.00: o Boże błogosławieństwo w rodzinie

-niedziela- 10.30:

* + Jan, Emilia;

* + Janina Maślanka 2 r. śm.

Świelino:

-niedziela- 12.00:

*+ Marian 21 r. śm., Bogdan 2 r. śm. – Czarneccy

* + Stanisława 13 r. śm., Stanisław Bąk

Krępa:

-niedziela- 13.15: + Tadeusz Oleksiejuk

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!