Ogłoszenia duszpasterskie na 15 niedzielę zwykłą – 12.07.2020 A.

*witam bardzo serdecznie ks. dra Piotra Skibę, wykładowcę teologii moralnej i ojca duchownego w naszym seminarium, który podzieli się z nami Słowem Bożym i po Mszy św. będzie zbierał ofiary na utrzymanie naszej diecezjalnej uczelni.

* po Mszy św. krótkie spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania.

* Dzień Kultury dla Góry – na Górze Chełmskiej w Koszalinie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00 pod przewodnictwem ks. bpa K. Włodarczyka. Szczegółowy program umieszczony jest na stronie naszej Parafii.

* wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

*grupa z ks. Jackiem Pawelczykiem, proboszczem parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Szubinie,  podczas spływu kajakowego rzeką Radew, obozując na polu namiotowym, będzie sprawować Mszę św. w kościele w Niedalinie o godz. 18.00 i we wtorek o godz. 7.00. Serdecznie zapraszam parafian do udziału we wspólnej modlitwie.

* wspomnienie św. Bonawentury, biskupa.

* 80 urodziny obchodzi bp senior Paweł Cieślik, pamiętajmy w modlitwach o Jubilacie.

Czwartek

*  wspomnienie NMP z Góry Karmel: na Mszę o 18.00 w Niedalinie zapraszam szczególnie tych, którzy noszą szkaplerz.

Biuro parafialne czynne w sobotę od 10.00—do 12.00.

Prasa katolicka

*do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.

Zapowiedzi

*Paweł Hatała z parafii Czarne i Agnieszka Anna Śmigielska z Parafii Zegrze Pomorskie. Zapowiedź II.

– poniedziałek – 18.00

– wtorek – 7.00

– czwartek- 17.30 : Adoracja Najświętszego Sakramentu; 18.00 – + Adolfina Jezierska 30 dz. śm.

– niedziela – 9.00:

* + Helena 3 r. śm., Jan 26 r. śm., Janina 6 r. śm., Bogdan 1 r. śm., Jaremko; Henryk Dłużniewski 1 r. śm.

Zegrze Pomorskie:

-sobota – 18.00: za parafian. Msza św. z formularza niedzielnego.

-niedziela  –  10.30 :

* + mama Wiktoria Klimek 5 r. śm., babcia Wiktoria Klimek 38 r. śm.

Świelino:

-niedziela  –  12.00 :

* + Dorota Tomasiewicz.

Krępa:

– niedziela  –  13.15:

* dziękczynna  z okazji 60 r. urodzin p. Zdzisława Czarneckiego.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie kościoła.

Dziękuję za uporządkowanie Kościoła w Krępie po włamaniu.

ks.Bogdan Gibczyński