Zaproszenie na spektakl muzyczny pt.”Pieśni nad Pieśniami”.

Serdecznie zapraszamy na spektakl muzyczny pt. „Pieśń nad Pieśniami” w wykonaniu krakowskiego Teatru EXIT.

Spektakl odbędzie się 14 września 2020 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 w koszalińskim Teatrze Variete Muza (ul. Morska 9, Koszalin).

Wstęp jest bezpłatny, za okazaniem karnetu. Teatr dostosowany jest do osób niepełnosprawnych.

Teatr EXIT powstał w listopadzie 2016 roku w Krakowie, w ramach warsztatów terapii zajęciowej. To miejsce spotkania artystów niepełnosprawnych z pełnosprawnymi.
Występ w Koszalinie będzie częścią ogólnopolskiej trasy krakowskich artystów.
„Pieśń nad Pieśniami” to przedstawienie, w którym uznani, pełnosprawni oraz niepełnosprawni artyści, „zdrowemu”, „pięknemu”, i „nowoczesnemu” światu opowiadają… o miłości.
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl dotykający sedna chrześcijańskiego życia.
Scenariusz / adaptacja „Pieśni nad Pieśniami” – Maciej Sikorski
Reżyseria – Maciej Sikorski
Muzyka – Adam Szewczyk
Scenografia – Anna Mendera
Występują: Natalia Lewandowska, Marcin Konik, Asia Sych, Ryszard Waligóra, Kamil Padlikowski, Adam Szewczyk, Tomasz Drozdek z grupy Mumio.
Czas trwania spektaklu: 1,5 h

Zaproszenie skierowane jest zarówno do osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów, jak również do wszystkich zainteresowanych.
W teatrze obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego.
Bezpłatne karnety na spektakl do nabycia w „Sklepie przy Katedrze”, ul. Kard. Wyszyńskiego 25 oraz sekretariacie Caritas, ul. Bp. Domina 8 w Koszalinie.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Serdecznie zapraszamy!
ks. Tomasz Roda, dyrektor Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej
ks. Janusz Bujak, duchowy opiekun Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „OPOKA” w Koszalinie
ks. Andrzej Zaniewski, diec. duszpasterz młodzieży