Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę po Bożym Narodzeniu C 02.01.2022r.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca. W miesiącu styczniu modlimy się o pokój w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.

Czwartek

* Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po Komunii św. błogosławieństwo kadzidła i kredy.

* rocznica święceń biskupich bpa Edwarda Dajczaka / 32 / i bpa Pawła Cieślika /27 /.

* Misyjny Dzień Dzieci. Taca przeznaczona na cele misyjne.

Piątek

* odwiedziny chorych z Komunią św.: Bożniewice, Dargiń, Świelino i Krępa. Rozpoczęcie od godz. 9.00 – przy okazji odwiedzin chorych Błogosławieństwo mieszkania.

Sobota

* odwiedziny chorych z Komunią św.: Zegrze Pomorskie, Sieranie, Niedalino, Węgorki i Golica. Rozpoczęcie od godz. 9.00 – przy okazji odwiedzin chorych Błogosławieństwo mieszkania.

* Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia.

– czwartek godz. 9.00: + Bogdan 2 r. śm., Włodzimierz 26 r. śm., Rusin; + z rodziny Fenicz i Rusin.

– niedziela godz. 9.00: + Tadeusz Truszkowski. Msza św. od firmy pogrzebowej Onyks.

– czwartek  godz. 10.30:  + Marianna Piotrkowska 19 r. śm.

– niedziela godz. 10.30: + Bernard 32 r. śm., Janina 17 r. śm. – Maniak.

– czwartek godz. 12.00: + Henryk Dudzic 4 r,. śm.

– niedziela godz. 12.00: + Stanisław, Krystyna, Jacenty, Wiktoria z rodz. Ortyl.

– czwartek godz.13.15: za parafian.

– niedziela godz. 13.15: + Karol Snoch. 9 r. śm.

Przypomnienie

* w kościele mamy obowiązek zakrywania ust i nosa
* cały czas jest zalecane, udzielanie Komunii św. na rękę
* zachowujemy bezpieczny dystans.

Dziękuję za sprzątnięcie kościoła.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz