Ładowanie…
94- 316-45-53
Zegrze Pomorskie 8b

Dzień Papieski nad Hajką 2022r.

W sobotę 18 czerwca o godz. 16.00 przy elektrowni wodnej nad rzeka Radew, przy obelisku upamiętniającym spływ kajakowy ks. Karola Wojtyły z młodzieżą, rozpoczęła się uroczysta Msza św., której przewodniczył ks. Bogdan Gibczyński proboszcz Parafii w Zegrzu Pomorskim.

W kazaniu kaznodzieja przypomniał św. Jana Pawła II jako człowieka modlitwy i ukochania Eucharystii. Na koniec Mszy św. były życzenia dla p. Grzegorza Chrostowskiego gospodarza tego miejsca, z okazji jego niedawnych 70 tych urodzin /03.06.1952r./, a także dla księdza proboszcza, który w tym dniu dziękował Panu Bogu za 62 lata życia.

Tradycyjnie p. Józef Rutkowski oprócz pięknych życzeń wspomniał o nowych nasadzeniach przy obelisku, które za jakiś czas upiększą to niezwykłe miejsce.

Następnie rozpoczęło się spotkanie integracyjne przy biesiadnym stole. Dziękujemy p. Grzegorzowi, paniom z Caritas parafialnej i wszystkim pozostałym za dary serca i miłą atmosferę. Do zobaczenia za rok!