Ładowanie…
94- 316-45-53
Zegrze Pomorskie 8b

Piesza Pielgrzymka Koszalińsko–Kołobrzeska.

1 sierpnia, ze Skrzatusza po raz czterdziesty wyruszy na pątniczy szlak Piesza Pielgrzymka Koszalińsko–Kołobrzeska. 
Pragniemy zaprosić do wspólnego świętowania również wszystkich tych, którzy tworzyli pielgrzymkę w poprzednich latach: dyrektorów, przewodników grup, pilotów, ojców duchownych, kwatermistrzów, służby porządkowe i medyczne, a przede wszystkim samych pielgrzymów. 
 
Bądźmy w Skrzatuszu razem. Niech będzie to nasze wspólne dziękczynienie za kolejne lata pielgrzymowania. Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. bp. Krzysztofa Zadarki rozpocznie się o godz. 12.00. 
Nasze świętowanie będzie trwać kolejne trzynaście dni. 
 
Zapraszamy do spotkań na trasie, a w sposób szczególny zapraszamy 13 sierpnia na Jasną Górę, kiedy to staniemy u stóp naszej Pięknej Pani, aby złożyć Bogu przez Jej wstawiennictwo dziękczynienie za dar pielgrzymowania w tym szczególnym, jubileuszowym czasie.
Wejście 40.PPKK na jasnogórski szczyt o godz. 8.20. Eucharystia na wałach o godz. 11.30.
Serdecznie zapraszamy
W imieniu organizatorów i pielgrzymów 40.PPKK
ks. Marcin Kościński – dyrektor pielgrzymki