Ogłoszenia duszpasterskie na 22 niedzielę zwykłą ROK C 28.08.2022r.

* Męczeństwo św. Jana Chrzciciela – wspomnienie.

I Czwartek

* rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.

* 83 rocznica wybuchu II wojny światowej.

* W Niedalinie od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, o godz. 17.30 Różaniec w intencji dzieci i młodzieży i o godz. 18.00 Msza św.

I Piątek

* odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 9.00 Bożniewice, Dargiń, Świelino i Krępa.

* od godz. 17.30 w kościele parafialnym okazja do spowiedzi św. o 18.00 Msza św. i po Mszy św. biuro parafialne. W sobotę biuro nieczynne.

I Sobota

.* wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

* odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 8.30 Zegrze Pomorskie, Sieranie, Niedalino i Węgorki.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc wrzesień: za dzieci i młodzież, nauczycieli i katechetów z naszej Parafii.

* ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze.

* Dożynki  Niedalińskie, podczas Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie wieńca dożynkowego i chleba.

– czwartek 18.00: w intencji dzieci i młodzieży z naszej Parafii.

– niedziela  9.00:+ Kazimierz Urbanowicz 1 r. śm.

– piątek 18.00: + rodzice, siostra i + z rodziny.

– sobota  18.00: z formularza niedzielnego dziękczynna z okazji 35 r. ślubu Jolanty i Krzysztofa Chrząszcz.

– niedziela 10.30: + Wiktor Pichliński 1 r. śm.

– niedziela 12.00: dziękczynna z okazji 5 r .zawarcia Sakramentu małżeństwa Henryki i Zdzisława Czarneckich.

– niedziela 13.15: + Zofia + rodzice i rodzeństwo.

Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”

Podziękowania:

* za sprzątnięcie  kościoła.

* Sołectwo Zegrze Pomorskie podczas wczorajszej imprezy charytatywnej zebrało 4252 zł. dla Vanessy. Organizatorzy dziękują wszystkim za obecność i dary serca.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz