Ładowanie…
94- 316-45-53
Zegrze Pomorskie 8b

KATECHEZY na Górze Chełmskiej w Koszalinie

Niedziela 25 września 2022, godz. 15:00
„BIBLIJNE KOBIETY- inspirują dziś… MARTA i MARIA”

          Zapraszamy do udziału w katechezie, trwa X Jubileuszowa edycja spotkań KAZANIA NA GÓRZE „Biblijne Kobiety – inspirują dziś…”

Spotkanie odbędzie się przy Sanktuarium Przymierza godz. 15:00 Koronka i nieszpory oraz KATECHEZA: „BIBLIJNE KOBIETY – MARTA i MARIA”, poprowadzi ks. dr Remigiusz SZAUER – prefekt i wykładowca WSD Koszalin.

Katecheza będzie także dostępna portalach społecznościowych, godz. 15:30 bezpośrednia transmisja z sanktuarium na kanale YouTube oraz Facebooku Fundacja Przymierze za pośrednictwem Telewizji internetowej Dobre Media Nowej Ewangelizacji / YouTube.

  • https://www.youtube.com/channel/UCgPVzAkYW16Sx2sUfJdwIUQ
  • https://www.facebook.com/fundacjaprzymierze
  • relacja po wydarzeniu na: fundacja-przymierze.pl   

Po katechezie dalsza część spotkania pod Gościńcem – przy kawie z ciastem.

Katechezy w każdą ostatnią niedzielę miesiąca od kwietnia – do października 2022.