Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Adwentu Rok A 18.12.2022r.

* zbiórka do puszki: „ Chleb św. Antoniego”i spotkanie opłatkowe Caritas parafialnej o godz. 16.00.

* do nabycia najnowszy numer: „ Gościa Niedzielnego”.

* można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.

* biuro parafialne czynne od 10.00 do 11.00.

* Wigilia Bożego Narodzenia, tradycyjnie powstrzymujemy się od spożywania pokarmów mięsnych.

* porządek Mszy św. godz. 21.00 – Świelino; 22.30 – Niedalino; 24.00 – Zegrze Pomorskie. Taca z pasterki w części przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.

* uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msza św. tak jak w niedzielę.

* taca z II dnia świąt przeznaczona na kształcenie w diecezji i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

– czwartek 17.00: intencja wolna.

– sobota 22.30: + Jan, Helena Śmigielscy; Janusz Marsicki.

– niedziela  Boże Narodzenie 9.00: + Antoni, Paulina Zamojcin; Stanisław, Rozalia Wiska.

– poniedziałek 26.12 Święto św. Szczepana: + Walentyna, Stanisław, Henryk Kopera.

– środa 17.00: + rodzice i + z rodziny.

– piątek 9.00: + ks. Mirosław Przybyłek.

– sobota  24.00: + Bartłomiej Berndt 12 r. śm. Msza św. od chrzestnej.

– niedziela Boże Narodzenie 10.30: +Jan, Janina i za + z rodziny Serafin i Zych.

– poniedziałek 10.30  Święto św. Szczepana: + Elżbieta Bielecka.

– sobota 21.00:Franciszek Szwec

– niedziela Boże Narodzenie 12.00: + Teresa Domaradz.

– poniedziałek Święto św. Szczepana 12.00: + Antoni, Ewa Domaradz.

– niedziela Boże Narodzenie 13.15: + Anna Wydryszek.

– poniedziałek 12. 15 Święto św. Szczepana: + Tadeusz 1 r. śm.

* za sprzątnięcie Kościoła.

* za ofiary złożone na tacę na utrzymanie naszej Parafii: 943,00 zł.

* organizatorom wczorajszego spotkania opłatkowego Sołectwa Zegrze Pomorskie i wszystkim seniorom, którzy skorzystali z tego zaproszenia.

Bóg zapłać

Kolęda

Wizyta duszpasterska kolęda rozpocznie się  28 grudnia w sposób tradycyjny. Rodziny wcześniej zgłaszają w zakrystii bądź w biurze parafialnym chęć zaproszenia księdza do domu. Plan na najbliższe dni:

28.12 środa: Golica

29.12 czwartek: Bardzlino

30.12 piątek: Kurozwęcz

Rozpoczęcie od 15.30

31.12 sobota:  Sieranie – rozpoczęcie od 10.00.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz