Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Bożego Narodzenia  Rok A 25.12.2022r.

Jutro

* święto św. Szczepana.

* taca przeznaczona na kształcenie w diecezji i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

– poniedziałek 26.12 Święto św. Szczepana: + Walentyna, Stanisław, Henryk Kopera.

– poniedziałek 10.30  Święto św. Szczepana: + Elżbieta Bielecka.

– poniedziałek Święto św. Szczepana 12.00: + Antoni, Ewa Domaradz.

– poniedziałek 12. 15 Święto św. Szczepana: + Tadeusz 1 r. śm.

* za sprzątnięcie Kościoła.

Przygotowanie dekoracji:

Niedalino: Figury do żłóbka to dar Pań z KGW „ Radwianki” , Róży Różańcowej i indywidualnych osób Józefa i Pawła Ćwik oraz p. Anny Berezowskiej. Dziękuję za nowe lampki choinkowe anonimowym darczyńcom.

Zegrze Pomorskie: Choinki – p. Leśniczy Dariusz; Pani Anna i młodzież przygotowująca się do bierzmowania za udekorowanie choinek; p. Marek za przygotowanie oświetlenia; Panowie Marcin i Grzegorz – za zawieszenie banerów; Paniom ze Szkoły Podstawowej za przygotowanie pięknych stroików; został zakupiony nowy obrus na ołtarz.

Świelino: rodzicom dzieci komunijnych za przygotowanie kościoła i dekoracji świątecznej.

Krępa: p. Krystynie i tym, którzy jej pomagali za przygotowanie dekoracji świątecznej.

Wszystkim za pamięć, życzenia i dary serca na stół świąteczny.

Bóg zapłać

Kolęda:

Wizyta duszpasterska – kolęda rozpocznie się  28 grudnia w sposób tradycyjny. Rodziny wcześniej zgłaszają w zakrystii bądź w biurze parafialnym chęć zaproszenia księdza do domu.

Plan na najbliższe dni:

28.12 środa: Golica

29.12 czwartek: Bardzlino

30.12 piątek: Kurozwęcz

Rozpoczęcie od 15.30.

31.12 sobota  Sieranie. Rozpoczęcie od 10.00.

Program całej kolędy zostanie umieszczony w osobnym pliku na stronie naszej Parafii.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz

.