Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę  Wielkiego Postu. Rok A 05.03.2023r.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc marzec: o opiekę Bożą dla Emilii Adamczyk.

* zbiórka ofiar do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny;

* papierowe skarbonki Caritas można wziąć przy wyjściu z kościoła; skarbonki, ze swoim darem serca dla ubogich, przynosimy w Niedzielę Palmową bądź w Wielką Sobotę przy okazji poświęcenia pokarmów. Można też zaopatrzyć  się w „ paschaliki „ w cenie 10 zł.

* do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”

LIST PASTERSKI BISKUPA KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEGO ZBIGNIEWA ZIELIŃSKIEGO

* modlitwą otaczamy kobiety, polecając je opiece Matki Najświętszej.

* biuro parafialne czynne od  10.00 do 11.00.

* godz. 12.00 Kościół Świeszyno: spotkanie młodzieży, która 28 marca br. przystąpi do Sakramentu bierzmowania.

Niedziela

*taca przeznaczona na bieżące opłaty i  ubezpieczenie kościołów – pierwsza rata.

– czwartek 17.00: + Józef Burski. Msza św. od Kręgu Rodzin Matki Bożej Pielgrzymującej. Po Mszy św. Droga Krzyżowa.

– niedziela 9.00: +  rodzice: Janina, Lubomir Maślanka. Grażyna Maślanka.

– środa 17.00:  + ks. Zenon Stefański 3 r. śm.

– piątek 17.00:+ rodzice: Regina, Michał Waszkiewicz; + Ferdynand Waszkiewicz. Po Mszy św. Droga Krzyżowa.

– sobota Msza św. wyjątkowo o godz. 9.00: za parafian.

– niedziela 10.30: + Wacław 10 r. śm., Leokadia 4 r. śm. Brzezińscy.

– piątek 18.30: Droga Krzyżowa.

– niedziela 12.00:+ Maria, Czesław Marszałkowscy.

– niedziela 13.15 + Stanisław Matecki 19 r. śm.

Podziękowania:

* Bóg zapłać za sprzątnięcie Kościoła.

* dziękuję za kwotę 430 zł na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

* zostały zakupione śpiewniki do Kościoła parafialnego w części sfinansowane przez p. Krzysztofa Bednarka.

Bóg zapłać.

Ks. Bogdan Gibczyński – proboszcz