Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Rok A 09.04.2023r.

* Uroczystość  Zmartwychwstania Pańskiego. Msza św. wg następującego porządku: Zegrze Pomorskie 6.00; Niedalino: 7.30; Świelino 9.00; Krępa 10.15.

* do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.

* w poniedziałek wielkanocny wg porządku niedzielnego. Taca będzie przeznaczona na Kształcenie w diecezji i WT.

*Rozpoczęcie Oktawy Wielkanocy

Piątek

*Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,ponieważ dni Oktawy Wielkanocy mają rangę uroczystości.

* Niedziela Miłosierdzia – Święto patronalne Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

* zbiórka do puszek na cele charytatywne.

– poniedziałek wielkanocny 9.00: Msza św. chrzcielna.

– czwartek wyjątkowo nie będzie Mszy św.

– niedziela 9.00: + rodzice: Katarzyna, Stefan Szul; Justyna, Adam Bihun; Stefan Błahuta.

– poniedziałek wielkanocny 10.30:+ Sabina 4r.śm.,Tadeusz Janiccy; Jadwiga, Józef, Natalia, Kazimierz Dermont.

– środa 13.00: + Mariusz Szewczyk / pogrzebowa /.

– piątek 18.00:  za parafian.

– sobota 18.00:+Longina Włodarczyk,mama ks.bpa Krzysztofa Włodarczyka

– niedziela 10.30:  + Jan Wójcik 27 r. śm.

– poniedziałek wielkanocny 12.00:+ Krystyna Ortyl 4 r. śm.; + Zofia Krawiecka.

– niedziela 12.00: + Maria, Władysław Bąk.

– poniedziałek wielkanocny 13.15: za parafian.

– niedziela 13.15: intencja wolna.

Podziękowania

* Bóg zapłać za sprzątnięcie Kościoła i przygotowanie dekoracji w Niedalinie i Świelinie.

* na ręce Prezesa i Naczelnika OSP w Niedalinie składam podziękowanie  druhnom i druhom za straż przy Grobie Pańskim.

* Paniom ze Szkoły Podstawowej: Bożenie Zielińskiej, Katarzynie i Krystynie Potoniec za przygotowanie tegorocznej dekoracji świątecznej w kościele parafialnym.

* Pani Krystynie za przygotowanie dekoracji w Kościele w Krepie.

* wszystkim zaangażowanym w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego.

* za życzenia, dary serca i ofiary na stół świąteczny.

Bóg zapłać.

Kronika żałobna

+ Zofia Krawiecka l. 83, Świelino.

+ Mariusz Szewczyk l. 51. Zegrze Pomorskie / pogrzeb w środę o godz. 15.00 / . R i P.

Ks. Bogdan Gibczyński – proboszcz