Ładowanie…
94- 316-45-53
Zegrze Pomorskie 8b

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprasza na coroczną Diecezjalną Pielgrzymkę Osób z Niepełnosprawnościami, ich rodzin oraz pracowników placówek wspierających Osoby z Niepełnosprawnościami. Spotkanie pielgrzymkowe odbędzie się 13 czerwca 2023 r. (wtorek) w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu pod przewodnictwem Biskupa Krzysztofa Zadarko. Pielgrzymka jest okazją, by spotkać się w tak pięknym gronie i razem trwać w bliskiej relacji z Bogiem, przeżywając niełatwą codzienność, tworząc wspólnotę żywego Kościoła.

            Zapisy są możliwe poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej: http://koszalin.caritas.pl w zakładce DO POBRANIA à Pielgrzymka Osób z Niepełnosprawnościami 2023 lub pod adresem https://forms.gle/23uWxqoTVtYabyD96

 Plan spotkania pielgrzymkowego:

09:00 – Rejestracja

10:00 – Przywitanie Pielgrzymów i zawiązanie Wspólnoty

10:15 – Świadectwo Gościa Specjalnego- Pani Magdaleny Bachmatiuk

10:45 – Koncert zespołu Megger Band

11:45 – Diakonia Muzyczna Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej i wprowadzenie Piety

12:00 – Msza Święta

13:00 – Posiłek, integracja

Ostateczny termin zgłaszania udziału osób i grup do dnia 6 czerwca 2023 r. (wtorek) poprzez wypełnienie powyższego formularza bądź mailowo na adres: cwc.koszalin@caritas.pl. Serdecznie zapraszamy.

 

Z Chrystusowym pozdrowieniem,

Ks. Łukasz Bikun, dyrektor Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej