Ładowanie…
94- 316-45-53
Zegrze Pomorskie 8b

XI edycja spotkań KAZANIA NA GÓRZE.

Zapraszamy do udziału w katechezie, XI edycja spotkań KAZANIA NA GÓRZE. Spotkanie odbędzie się przy Sanktuarium Przymierza godz. 15:00 Koronka i nabożeństwo majowe oraz KATECHEZA: „ŚWIĘCI GWIAZDOZBIORAMI BOGA – Św. RITA”, poprowadzi ks. dr Wojciech Parfianowicz – wykładowca i ojciec duchowny WSD w Koszalinie, redaktor Gościa Niedzielnego, rzecznik Kurii w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.
Po zakończonej katechezie swoje intencje będzie można złożyć na modlitwie w obecności relikwii św. Rity z symboliczną RÓŻĄ, którą można przynieść osobiście lub nabyć przy Sanktuarium.

Dalsza część spotkania z kawą i ciastem przy Gościńcu.

Katecheza będzie także dostępna on-line w mediach społecznościowych, ok godz. 15:30 bezpośrednia transmisja z sanktuarium na kanale YouTube oraz Facebooku Fundacja Przymierze za pośrednictwem Telewizji internetowej Dobre Media Nowej Ewangelizacji / YouTube.

Katechezy w każdą ostatnią niedzielę miesiąca od kwietnia – do października 2023.