Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą. Rok A 08.10.2023r.

* taca przeznaczona jest na opłaty i utrzymanie Parafii.

* nasza parafia przystąpiła do akcji zbiórki elektrośmieci. Zapraszamy do udziału w zbiórce sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce w Zegrzu Pomorskim przy kościele do dnia 13 października do godz. 12.00. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata. Więcej informacji znajdziemy na plakatach i ulotkach.

* po Mszy św. będzie można zabrać kartki na wypominki. Czytelnie wypełnione składamy w zakrystii lub na tacę.

* do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.

* Nabożeństwo Różańcowe pół godziny przed Mszą św. w niedzielę i w tygodniu.

Czwartek

* 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania do naszego Seminarium i okazja do spowiedzi świętej.

* 18.00 Msza św.

* bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

* biuro czynne w sobotę od 10.00 do 11.00.

* o godz. 18.00 Msza św z formularza niedzielnego.

* Dzień Edukacji Narodowej. Polecamy Bożej opiece wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów, katechetów  i pracowników oświaty.

* XXIII Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II – cywilizacja życia. Zbiórka do puszki na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

*List pasterski Episkopatu Polski na Dzień Papieski 2023

– czwartek 18.00: + Krystyna Poznańska – Nowak 30 dz. śm.

– niedziela 9.00: + rodzice: Marianna, Tadeusz Pietrzak; Genowefa, Jan Marton.

– środa 18.00: intencja wolna

– piątek wyjątkowo Msza .św. o godz. 9.00: za parafian.

– sobota 18.00: z formularza niedzielnego, + Jan, Teresa Ozga; Mariusz, Marian Szewczyk; Paula, Mateusz Pstrągowscy; Tomasz Mazurek.

– niedziela 10.30: + Adam; Bartłomiej Berndt.

– niedziela 12.00: + Jadwiga z okazji imienin, Eugeniusz 18 r. śm. Rubacha.

– niedziela 13.15: + Stefan, Aniela Grudzińscy.

* za sprzątnięcie kościołów.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz