Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Rok B 31.03.2024 r.

Poniedziałek

* w poniedziałek wielkanocny Msza św. wg porządku niedzielnego. Taca będzie przeznaczona na Kształcenie w diecezji i WT.

*Rozpoczęcie Oktawy Wielkanocy.

* Msza św. w tygodniu po zmianie czasu o godz. 18.00.

I czwartek

* dzień szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

I piątek

* odwiedziny chorych z komunią św. od godz. 9.00: Bożniewice, Dargiń, Świelino i Krępa.

I sobota

* odwiedziny chorych z komunia świętą od godz. 9.00 Zegrze Pomorskie, Sieranie, Niedalino i Węgorki.

* biuro czynne w piątek po Mszy św. w sobotę nieczynne.

* Niedziela Miłosierdzia – Święto patronalne Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

* Zbiórka do puszek na cele charytatywne.

* Wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc kwiecień: za młodzież, dzieci komunijne i ich rodziców.

– poniedziałek wielkanocny 9.00: dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Państwa Marioli i Rajmunda Marcinowicz z okazji 42 r. ślubu.

– czwartek 18.00: + Erik Bryk 10 r. śm., + z rodzin: Bryków, Gimplów i Galasów.

– niedziela 9.00: + rodzice: Henryk, Stefania, Ryszard, Ewa Kania.

– poniedziałek wielkanocny 10.30: + Jadwiga 12 r. śm., Józef 22 r. śm. Dermont; + Tadeusz 30 r. śm., Sabina           5 r. śm. Janiccy.

– środa 18.00: o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

– piątek 18.00: o Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa i całej rodziny.

– sobota 12.30: Msza św. chrzcielna.

– niedziela 10.30: + Mariusz Szewczyk 1 r. śm.

– poniedziałek wielkanocny 12.00: + Aldona, Mirosław, Krzysztof Kowalewscy.

– niedziela 12.00: + Krystyna Walaszczyk.

– poniedziałek wielkanocny 13.15: o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

– niedziela 13.15: + Zenon, Pelagia, Franciszek Kaczmarek.

Podziękowania

* Dziękuję za przygotowanie Kościołów do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego.

Bóg zapłać.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz