Ogłoszenia duszpasterskie na 9 niedzielę zwykłą. Rok B 02.06.2024 r.

* Wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na czerwiec: za rodziny naszej Parafii.

* Do nabycia najnowszy numer „ Gościa Niedzielnego”.

* Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę i w tygodniu przed Mszą św.

* Spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz. 16.00.

* Wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

* Wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika.

I Czwartek

* Zakończenie Oktawy Bożego Ciała i błogosławieństwo wianków.

I Piątek

* Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

* Odwiedziny chorych z Komunią św, od godz. 9.00 Bożniewice, Dargiń, Świelino i Krępa.

* Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św.

* Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

* Biuro czynne w piątek po Mszy św. wieczornej. W sobotę nieczynne.

* Msza św. o godz. 18.00 z formularza niedzielnego. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

* W niedzielę 9 czerwca Dzień Papieski w Kościele parafialnym, organizowany przez Parafię i Sołectwo Zegrze Pomorskie. Msza św. o godz. 12.00, którą poprowadzi ks. kanonik Zbigniew Waszkiewicz, Proboszcz z Sianowa, a po niej koncert pieśni religijnych w wykonaniu Zespołu „Szczęśliwa Trzynastka” z Parafii Rychnowy. W związku z tym Msza św. w Świelinie będzie wyjątkowo w tę niedzielę o godz. 10.30, a w Krępie w sobotę 8 czerwca o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam do udziału.

* Taca przeznaczona na opłaty i utrzymanie Parafii.

* Zachęcam do śledzenia naszej strony parafialnej.

– czwartek 17.30: Nabożeństwo czerwcowe i okazja do spowiedzi św. o 18.00 Msza św. dziękczynna z okazji 5 r. urodzin Józefiny Suchoń o Boże błogosławieństwo dla niej i chrześniaków.

– niedziela 9.00:  + Stefania Mieczysław Szostak

–  środa 18.00: za parafian.

– piątek 18.00: dziękczynna z okazji 1 rocznicy urodzin Blanki Geisler z prośbą o opiekę Bożą dla niej, rodziców i całej rodziny..

– sobota 18.00:  Msza św. z formularza niedzielnego: + Kazimiera, Władysław Pondo.

– niedziela 12.00:  Dzień Papieski

– niedziela 10.30:  + rodzice: Genowefa, Stanisław, mąż Tadeusz, córka Ewa Kacperek.

– sobota 17.00:  + Romana Muc.

* Dziękuję za sprzątnięcie Kościołów.

* Za przygotowanie Ołtarzy i pomoc w przeprowadzeniu procesji eucharystycznych.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz