Ogłoszenia duszpasterskie na 18 niedzielę zwykłą. Rok B 03.08.2024 r.

* Wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc sierpień: o trzeźwość w naszych rodzinach i naszej Parafii.

* Do nabycia najnowszy numer „ Gościa Niedzielnego”.

* Święto Przemienienia Pańskiego.

* wspomnienie św. Dominika , prezbitera.

Piątek

* Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Dziewicy i męczennicy, Patronki Europy.

* biuro czynne od 12.00 do 13.00.

* Taca na utrzymanie Parafii i opłaty.

Nadchodzące wydarzenia

* 24.08. 2024 sobota Msza św. odpustowa o godz. 14.00 w kościele parafialnym a od godz. 15.00 przy miejscowy boisku festyn integracyjny. Zebrane fundusze przeznaczone na dokończenie posadzki przed wejściem do Kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału. Dodatkowe informacje umieszczone są na plakatach i stronie naszej Parafii.

– niedziela 9.00:  + Mieczysław, Maria, Eugeniusz  Cieleń; + Józef Bober; + Franciszek Łojek.

– środa 18.00: + Teresa Ozga.

– sobota 13.00: Chrzest; o  g0dz. 18.00 Msza św. z formularza niedzielnego za + Bożena, Kazimierz Adamiec.

– niedziela 10.30: dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo.

– niedziela 12.00:+ Mieczysław 31 r. śm.,Włodzimierz 39 r. śm., Jolanta 22 r. śm., Zioła; + Halina Strzelec 10 r. śm.

– niedziela 13.15: za parafian.

* Dziękuję za sprzątnięcie naszych Kościołów. Bóg zapłać.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz