Ogłoszenia duszpasterskie na 19 niedzielę zwykłą. Rok B 11.08.2024 r.

* Taca na utrzymanie Parafii i opłaty.

* Do nabycia najnowszy numer „ Gościa Niedzielnego”.

* Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika, Patrona Diecezji.

Czwartek

* Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Tradycyjnie po modlitwie po Komunii św. błogosławieństwo ziół i kwiatów a po mszy św. pojazdów.

* Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin na Górę Chełmską.

* Taca Cathedraticum.

Piątek

* Biskup Koszalińsko-Kołobrzeski Zbigniew Zieliński udzielił wszystkim wiernym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej i osobom przebywającym na terenie diecezji dyspensy od obowiązku zachowania w dniu 16 sierpnia 2024 r. wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i charakteru pokutnego tego dnia, z zachowaniem wszystkich pozostałych przepisów prawa.

* Wspomnienie św. Jacka, Prezbitera.

* biuro czynne od 10.00 do 11.00.

* Zbiórka do puszki: „ Chleb św. Antoniego”.

Nadchodzące wydarzenia

* 24.08. 2024 sobota Msza św. odpustowa o godz. 14.00 w kościele parafialnym a od godz. 15.00 przy miejscowy boisku festyn integracyjny. Zebrane fundusze przeznaczone na dokończenie posadzki przed wejściem do Kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału. Dodatkowe informacje umieszczone są na plakatach i stronie naszej Parafii. W związku z tym spotkanie organizatorów we wtorek 20 sierpnia o godz. 19.00 na plebanii.

– czwartek 9.00: + Aniela, Jerzy Udycz; Teodor,  Włodzimierz Szłod; Alga, Józef Lipińscy; Marek Włodarski.

– niedziela 9.00: +Jan Cieśliński 26 r. śm., Józefa Miksza 20 r. śm.

– czwartek 10.30: + Maria, Józef, Aleksandra Ostrowscy; Jadwiga Markowska.

– sobota 18.00: Msza św. z formularza niedzielnego.

– niedziela 10.30: + Elżbieta, Marian Bieleccy; Danuta Laskowska.

– czwartek 12.00: + Aniela, Jan Błaszczak i za + z rodziny.

– piątek 18.00: + Irena Mikołajczak 30 dz. śm.

– niedziela 12.00: + Krzysztof Zawierucha 3 r. śm.

– czwartek 13.15: +  Elżbieta Radwańska 30 dz. śm.

– niedziela 13.15: dziękczynna z okazji kolejnego Jubileuszu zawarcia Sakramentu małżeństwa Państwa Jadwigi i Jerzego z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.

* Dziękuję za sprzątnięcie naszych Kościołów.

* Panu Emilianowi Dutkiewiczowi za wykonanie renowacji drzwi wejściowych kościoła filialnego w Niedalinie.

Bóg zapłać.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz