Ogłoszenia duszpasterskie na 21 niedzielę zwykłą. Rok B 25.08.2024 r.

* Do nabycia najnowszy numer „ Gościa Niedzielnego”.

* NMP Częstochowskiej – Uroczystość.

* wspomnienie św Moniki.

* wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła.

* wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Piątek

* Od godz. 16.00 Festiwal Gminy Świeszyno. Plac rekreacyjny nad rzeką Radew w Niedalinie.

* biuro czynne od 10.00 do 11.00.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc wrzesień: za dzieci i młodzież rozpoczynające rok szkolny i katechetyczny.

– poniedziałek 17.00: dziękczynna w intencji p, Barbary i Emiliana Dutkiewicz z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej.

– czwartek 17.00: Adoracja Najświętszego i Różaniec o powołania do naszego Seminarium i o 18.00 + z rodz. Hamulak: Mikołaj, Zofia, Józef, Helena, Jan; Maria Sikora; Zofia Beba – Bednarczyk; Gustaw Hackbarth.

– niedziela 9.00:  + Kazimierz Urbanowicz 3 r. śm., rodzice: Marianna, Stanisław, Bogdan Kosobuccy;

– poniedziałek 18.00: za wszystkich ofiarodawców i zaangażowanych w przygotowanie odpustu parafialnego.

sobota 18.00: za parafian.

– niedziela 10.30: + Mąż, Ojciec, Dziadek Wiktor Pichliński 3 r. śm.

– niedziela 12.00: + Anastazja, Aleksander, Antoni Szyło; + z rodz. Szczybelskich; i o zdrowie dla Romana.

– niedziela 13.15: Ewa 25 r. śm., Ryszard 24 r. śm. Zawadzińskich.

* Dziękuję za sprzątnięcie naszych Kościołów.

* Wczoraj podczas Odpustu Parafialnego udało się zebrać kwotę: 14 062,60. Serdeczne Bóg zapłać!

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz