Ogłoszenia duszpasterskie na 15 niedzielę zwykłą. 15.07.2018 Rok B

Ogłoszenia duszpasterskie na 15 niedzielę zwykłą.  15.07.2018  Rok B

1.Zgodnie z zapowiedzią gościmy dzisiaj kleryka trzeciego roku naszego Seminarium Duchownego Mariusza              Wolendera. Pochodzi z Piły. Po Mszy św. będzie zbierał  datki na rzecz naszego Seminarium.  Już teraz dziękuję        za życzliwe przyjęcie w naszej Parafii.

2.Jutro przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel.

3.Do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania.

4.Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne. W bardzo pilnych sprawach proszę o kontakt na telefon komórkowy.

5. Osoby, które chcą  wybrać się na pielgrzymkę na Jasną Górę (1-13 sierpnia) z grupą pierwszą, zapraszamy            na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 21 lipca (sobota), o godz. 19:00 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca k. katedry. Więcej informacji u przewodnika grupy – ks. Mateusza (697574222).

6. Od poniedziałku do czwartku w Domu Miłosierdzia Bożego, Biskup Edward wygłosi rekolekcje przygotowujące    do ewangelizacji nadmorskiej. Poniedziałek, wtorek i czwartek godzina 15:00 i 19:00 a w środę o godzinie 12.00. Rekolekcje są otwarte dla każdego. Transmitowane będą w Dobrych mediach. Ks. Radek gorąco zaprasza,                aby pójść i głosić Jezusa do nadmorskich miejscowości.                                                                                                    Wyjście w piątek z Domu Miłosierdzia Bożego. Kontakt Dom Miłosierdzia Bożego.

7.Od 1 lipca 2018 roku, rozpoczęło swoją działalność Hospicjum imienia Świętego Franciszka z Asyżu w Szczecinku, ulica Bukowa 85 A. Hospicjum jest przeznaczone dla osób, które dotknięte są chorobą nowotworową w terminalnej fazie życia i przyjmuje pacjentów na podstawie umowy z NFZ.

niedziela: 9.00:  Przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

– + rodziców: Natalia, Edmund Małeckich; Wanda, Leon, Bogdan Kaczmarek;

Zegrze:

– niedziela: – 10.30 – + mama Wiktoria Klimek 3 r. śm.; + babcia Wiktoria Klimek 37 r. śm.

–  Świelino:

niedziela: 12.00: + rodzice Jan, Bronisława.

Krepa:

–  niedziela: 13.15: z okazji 65 r. urodzin Krzysztofa.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii. Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.