Ogłoszenia duszpasterskie na  29 niedzielę zwykłą 21.10.2018  Rok B

1.Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne. Dzisiaj ogólnopolskie liczenie wiernych obecnych na Eucharystii i u Komunii św.

2. Dzisiaj Caritas parafialna rozpoczyna akcję: „ Zapałka nie ogrzeje”. Kupując zapałki pomagamy potrzebującym.

3. Jutro wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II, papieża.

4. W środę o godz. 21.00 Biskup Edward Dajczak, dzięki telewizji internetowej: „ Dobre Media”, zaprasza do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. W czwartek rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie.

6. W niedzielę rocznica poświęcenia kościoła własnego. Od najbliższej niedzieli możemy zaopatrywać się w opłatki wigilijne. Po Mszy św. będzie zbiórka do puszki: „Chleb św. Antoniego” i o godz. 16.00 spotkanie caritas parafialnej.

8. Trwają zapisy młodzieży do bierzmowania. Bliższe informacje w zakładce Sakramenty – bierzmowanie.

Adres: www.parafia-zegrzepomorskie.pl

9. Zachęcamy do odmawiania różańca. W kościele parafialnym w środę, piątek i sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 w niedzielę przed Msza św., zaś w Niedalinie w czwartek i niedzielę przed Mszą św. W Świelinie w niedzielę przed Mszą św. Wspólne odmówienie różańca w Kościele, kaplicy czy w gronie rodzinnym owocuje odpustem zupełnym.

10. Biuro parafialne czynne w sobotę od godz.10.00 do 14.00.

11. Do nabycia najnowszy numer : „Gościa niedzielnego”.

12. Zabierzmy kartki na wypominki – czytelnie wypełnione składamy w zakrystii lub biurze parafialnym / w Zegrzu na kopercie napiszmy miejscowość /.

13. W dniach 26 – 28.10.2018 r. serdecznie zapraszamy rodziny do Domu Pielgrzyma Skrzatuszu na warsztaty dla rodzin. Szczegóły na stronie parafii.

-Niedalino:

czwartek: od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. 17.30 – nabożeństwo różańcowe i Msza św. o godz. 18.00 Msza św. – intencja wolna.

niedziela: 9.00: przed Mszą św. nabożeństwo różańcowe.
– + Wiesław Świerczyński 9 r. śm.
– + Wiesław Kwiatkowski 18 r. śm.; Zenon Miksza 14 r. śm.

-Zegrze:

środa: 18.00 – Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. za parafian.

piątek: 18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i jej rodziny.

sobota: 18.00: + Tadeusz Nowaczkowski z okazji imienin

niedziela: – 10.30 –
– + Stanisław Jopek 36 r. śm.
– dziękczynna z okazji 35 r. ślubu Jolanty i Adama

-Świelino:

wtorek: 17.00 – + Karolina Żurowska 30 dz. śm.

niedziela: 12.00 + Bronisław 18 r. śm.; Katarzyna 14 r. śm. Szul
– + rodzice: Aniela, Stefan Grudzińscy

-Krępa:

niedziela: 13.15:
– + rodzice: Aniela, Jan Kulpa; brat Józef; Jan Lesiak; mąż: Józef Bawoł 15 r. śm.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!