II Forum Młodych Ogień z Nieba.

Serdecznie zapraszamy księży i katechetów z młodzieżą na II Forum Młodych Ogień z Nieba, które w tym roku odbędzie się 27 kwietnia 2019 w hali sportowej Zespołu Szkół Salezjańskich ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie. Program rozpoczyna się o godz. 10:00, a rejestracja rozpoczyna się od godz. 9:00. Koniec jest planowany na godz. 21:30.

Zapisy i szczegóły na stronie: http://www.forumognia.pl/

Wydarzenie objął swoim patronatem Prezydent Szczecina oraz Arcybiskup Szczecińsko Kamieński, a miedialnie wpiera nas TVP 3, Dobre Media, Godly.pl, Niedziela, Gość Niedzielny oraz List. Głównymi organizatorami jest Fundacja Life Surfers, Caritas, Stowarzyszenie kościelne Emmanuel, Fundacja Jandrzejówka oraz Odnowa w Duchu Świętym.

Goście zaproszeni na forum:
O. Pedro Mariano
Brazylijski ksiądz, opiekun Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia. Znany ze słynnych rekolekcji pt „Bo do wolności powołał nas Bóg”. Prowadzi modlitwę o uzdrowienie, dr dziedziny biblijnej.

O. Rafał Sorkowicz
Chrystusowiec, proboszcz parafii pw. Świętego Michała. Wieloletni duszpasterz młodzieży. Kto go zna wie, że chodzi zawsze uśmiechnięty i zaraża żywą wiarą wszystkich dookoła.

Marcin Zieliński
Lider katolickiej Wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic. Głosił już swoje świadectwo na wielu chrześnijańskich konferencjach. Autor czterech książek, między innymi „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”. Prowadzi również swój kanał na YouTube „Kwadransik ze słowem”.

Fisheclectic
Fisheclectic to zespół muzyczny grający muzykę w stylu alternatywnego pop, założony przez małżeństwo artystów: Joannę Kupczyńską (autorkę piosenek, wokalistkę) i Łukasza Kupczyńskiego (autora tekstów, kompozytora, multiinstrumentalisty, producenta muzycznego).

Zepół Steeped
Steeped to nie tylko zespół muzyczny, ale również inicjatywa, mająca na celu rozwijanie szeroko pojętej kultury chrześcijańskiej. Grupa młodych ludzi, którzy chcą tworzyć nową muzykę, poruszać ważne tematy w naszej kulturze, zrzeszać, wydawać i promować artystów chrześcijańskich z całej Polski oraz wspierać osoby, które chcą rozpocząć działalność muzyczną. Wierzą, że polska kultura chrześcijańska dopiero się rozpędza i najlepsze jest przed nami!