VII Diecezjalny Dzień Dziecka w Skrzatuszu.

25 maja 2019 r. (sobota) zapraszamy do Skrzatusza wszystkie dzieci ze szkół podstawowych diecezji koszalińsko – kołobrzeskiej na VII Diecezjalny Dzień Dziecka.

Tegorocznym hasłem pielgrzymki będzie zawołanie: „KRÓLOWA ANIOŁÓW”. Do wspólnego pielgrzymowania zaproszone są również dzieci ze Szkolnych Kół Caritas.

Gościem specjalnym naszego spotkania będzie p. Magda Anioł – wokalistka i kompozytorka, autorka wielu znanych piosenek religijnych dla dzieci.

W tym roku prosimy dzieci o wykonanie w grupie parafialnej/szkolnej dużego anioła, którego przywiozą do Skrzatusza. Anioły mogą być wykonane z różnego materiału. Ważne jest, by były widoczne w czasie procesji. Anioły będą „wprowadzane” na scenę przez przedstawicieli parafii/szkoły.

VII DIECEZJALNY DZIEŃ DZIECKA W SKRZATUSZU

„KRÓLOWA ANIOŁÓW”

10.00 – „Witajcie u Mamy!” – rejestracja grup i czas na odwiedzenie Sanktuarium

10.45 – rozpoczęcie spotkania, zawiązanie wspólnoty i radosny śpiew (Diakonia Muzyczna ks. Arkadiusza Oslisloka)