Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego 09.06.2019 Rok C.

1. Jutro Święto NMP Matki Kościoła.

2. We wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła i 3 rocznica święceń biskupich bpa Krzysztofa Włodarczyka.

3. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4. W piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.

5. W najbliższą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszy św. zbiórka do puszki: „Chleb św. Antoniego”.

6. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę przed Mszą św.

7. Do nabycia najnowszy numer: „Gościa niedzielnego”.

8. Biuro parafialne czynne w piątek od 18.00 do 19.00, w sobotę nieczynne.

9. Zapowiedzi przedślubne:
– Robert Kowalski, Parafia Tychowo; Elżbieta Olga Wydryszek, Parafia Zegrze Pomorskie -zapowiedź II.

-Daniel Andrzej Pietrzak, Parafia Białogórzyno; Anna Katarzyna Modzelewska, Parafia Zegrze Pomorskie – zapowiedź I.

10. Wyjazd do Skrzatusza w sobotę wg. poszczególnych miejscowości:Golica- 7.15; Niedalino- 7.25; Zegrze- 7.35; Kurozwęcz- 7.45; Krępa- 8.00; Dargiń- 8.10; Świelino- 8.20. Gromadzimy się na głównych przystankach.

-czwartek- 17.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu; 17.30 Nabożeństwo czerwcowe ; 18.00 Msza św. + Anna Heilig, babcia p. Krzysztofa Kuszczaka.
-niedziela- 9.00:
*+ Mirosława Kisiel 13 r. śm.
*+ Anna Orleańczyk. Msza św. od chrzestnej Janiny Burskiej.

-niedziela- 16.00 :Msza św. nad Hajką przy elektrowni wodnej w ramach obchodów Dnia Papieskiego. Po Mszy św. spotkanie przy ognisku.

Zegrze Pomorskie:

-środa- 18.00 : za parafian.
-sobota: pielgrzymka do Skrzatusza.
-niedziela- 10.30 :
* + Anna Szpontowicz 1 r. śm.
* + Helena, Marianna, Marian, Józef – Świątek; Jan, Franciszka, Anna – Stosio i za + z tych rodzin.

Świelino:

-piątek- 17.00 : Msza św. dziękczynna – polowa, przy obelisku w ramach obchodów Dnia Papieskiego
-niedziela- 12.00 :
* + Dorota Tomasiewicz.
* + rodziców i teściów.

Krępa:

-niedziela-  13.15: + Krystyna Bihun. Msza św. od Mariana Dziamago z rodziną.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła i przygotowanie Dnia Papieskiego.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!