Ogłoszenia duszpasterskie na 34 niedzielę zwykłą- 24.11.2019 Rok C. Chrystusa Króla.

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi: O Jezu Najsłodszy Odkupicieli rodzaju ludzkiego.

2. W sobotę Święto św. Andrzej Apostoła. Zakończenie roku liturgicznego.

3. Najbliższa Niedziela I Adwentu rozpoczyna nowy rok liturgiczny. Zachęcam dzieci zwyczajem lat ubiegłych do przynoszenia intencji do modlitwy wiernych. To będzie nasze duchowe przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia. Po Mszy św. wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc grudzień: „o przemianę serc dla zagubionych duchowo parafian”.
Od najbliższej niedzieli można zaopatrywać się w opłatki wigilijne.

4. Do nabycia najnowszy numer: „Gościa Niedzielnego”. Zmieniła się cena teraz 6 zł za tygodnik.

5. Biuro parafialne czynne w sobotę od 10.00 do 12.00.

-czwartek -17.00: + Teresa Dujnowska 30 dz. śm. Po Mszy św. nabożeństwo wypominkowe.

-niedziela 9.00:
* + Zenon Miksza 15 r. śm.
* + Genowefa, Eugeniusz i + rodzeństwo: Grażyna, Celina, Wanda, Janina, Teresa, Zbigniew, Stanisław Makuch.

Zegrze Pomorskie:

-środa- 17.00 : + rodziców: Krystyna, Tadeusz + bracia i siostry z rodz. Król. Po Mszy św. nabożeństwo wypominkowe.

-piątek- 17.00: intencja wiadoma Panu Bogu. Po Mszy św. nabożeństwo wypominkowe.

-sobota-17.00: intencja wiadoma Panu Bogu.

-niedziela- 10.30 :
* + Kazimiera Kopeć. Msza św. od Ewy Kopeć z rodziną.
*  Intencja wolna.

Świelino:

-niedziela- 12.00:
* + Andrzej Stereńczak; + rodzice: Regina, Władysław Pietrzak.
* Intencja wolna.

Krępa:

-niedziela- 13.15 : za parafian.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!