Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę zwykłą – 09.02.2020 Rok A.

1. Zgodnie z zapowiedzią gościmy w naszej Parafii ks. Tadeusza Kaczmarka, który na co dzień pracuje w Rosji w obwodzie kaliningradzkim. Opowie o swojej pracy i po Mszy św., będzie zbierał ofiary do puszki na rzecz swojej Parafii. Życzymy, aby dobrze czuł się w naszej wspólnocie.

Po Mszy św. o godz. 10.30 w kościele parafialnym spotkanie młodzieży klasy VIII i I szkoły średniej w ramach przygotowania do Sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

2. Jutro wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

3. We wtorek Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 w Kościele parafialnym zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za chorych szczególnie z naszej Parafii.

4. W piątek wspomnienie Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – patronów Europy.

5. Biuro parafialne czynne w sobotę od 10.00 do 12.00.

6. Do nabycia najnowszy numer: „ Gościa Niedzielnego”.

7. Na stronie parafii umieszczone są informacje na temat rekolekcji synodalnych. Zapisy u sekretarz Synodu.

8. W najbliższą niedzielę zbiórka ofiar: „Chleb św. Antoniego i spotkanie Caritas parafialnej.

9. Caritas parafialna rozpoczęła dystrybucję żywności ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 FEAD, Cały czas można zapisać się do programu, spełniając kryteria dochodowe tj.
-1402 zł dla osoby samotnie gospodarującej
-1056 dla osoby w rodzinie.

Zgłoszenia do programu przyjmuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedalinie.

– niedziela – 9.00:
* + Franciszek Miksza 4 r. śm.
* w intencji Róży Żywego Różańca.

Zegrze Pomorskie:

– wtorek -10.00 : w intencji chorych z naszej Parafii.
– sobota- 17.00 : za parafian.
– niedziela – 10.30:
* + rodziców: Józefa, Antoni Pichlińskich; Genowefa, Feliks Kosińskich; Bronisław Domagalski.

Świelino:

– niedziela – 12.00:
* + Rafał 5 r. śm., Tadeusz 10 r. śm. – Klajnszmit. P. Antonina Klajnszmit kończy 89 lat. Prosimy dla niej o zdrowie i opiekę Matki Najświętszej.
* + Dorota Tomasiewicz

Krępa:

– niedziela – 13.15: + Andrzej, Elżbieta Bukowscy.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!

ks. Bogdan Gibczyński