Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę zwykłą – 16.02.2020 Rok A.

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka ofiar: „Chleb św. Antoniego” i spotkanie Caritas parafialnej o godz. 16.00.

2. We wtorek przeżywaliśmy Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 w Kościele parafialnym został udzielony sakrament namaszczenia chorych 12 osobom z naszej wspólnoty.

3.W sobotę Święto św. Piotra Apostoła.

4. Biuro parafialne w tym tygodniu wyjątkowo nieczynne.

5. Do nabycia najnowszy numer: „ Gościa Niedzielnego”.

7. Na stronie parafii umieszczone są informacje na temat rekolekcji synodalnych. Zapisy u sekretarz Synodu.

8. Ks. Tadeusz Kaczmarek przesłał na moje ręce e-maila z podziękowaniem za możliwość wspólnej modlitwy i materialnego wsparcia jego parafii. Cały tekst z podziękowaniami umieszczony jest na stronie naszej parafii w aktualnościach.

9. Trwa dystrybucja żywności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 FEAD.

Caritas przypomina, że cały czas można zapisać się do programu, spełniając kryteria dochodowe tj.
-1402 zł dla osoby samotnie gospodarującej
-1056 dla osoby w rodzinie. Zgłoszenia do programu przyjmuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Niedalinie.

– niedziela – 9.00:

* + Roman Kurowski 2 r. śm.

Zegrze Pomorskie:

– niedziela- 10.30:

* + rodzice: Stefania, Roman, Karolina, Franciszek

Świelino:

– niedziela- 12.00:

* + Lubomir i + z rodz. Krawieckich.

Krępa:

– niedziela – 13.15:

*+ rodzice: Halina, Henryk Rozmysłowicz.

Bóg zapłać za modlitwy i cierpienia ofiarowane w intencji Parafii.

Dziękuję za sprzątnięcie Kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień!

ks. Bogdan Gibczyński