Dzień Papieski nad Hajką.

– Wiara i Niezłomność drogą do bram niebios –

Świętemu Janowi II  – mieszkańcy

Te słowa umieszczone na tablicy przy obelisku upamiętniającym pobyt przed laty księdza Karola Wojtyły na spływie kajakowym były okazją, aby po raz 10 sprawować Eucharystię nad Hajką przy elektrowni wodnej w 10 rocznicę beatyfikacji Papieża Jana Pawła II.

Odsłonięcia pamiątkowej tablicy dokonali Józef Rutkowski – inicjator tego wydarzenia ; Grzegorz Chrostowski – właściciel tego miejsca i ks. Bogdan Gibczyński – proboszcz.

Po Mszy św. zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie, a członkowie Caritas parafialnej zaprosili na przygotowany poczęstunek.

W nadziei spotkania w przyszłym roku; z podziękowaniem za dar spotkania, a przede wszystkim za wspólną modlitwę.