Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego ROK C 05.06.2022r.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca: intencja na miesiąc czerwiec: o powołania do naszego seminarium.

* Marsz dla życia w Koszalinie rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.00 w katedrze.

* został już tylko tydzień do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej.

* Święto NMP Matki Kościoła.

* wspomnienie św. Jadwigi Królowej.

* Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

* wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.

* Uroczystość Najświętszej Trójcy.

* zakończenie okresu komunii św. wielkanocnej.

Nadchodzące wydarzenie

* 50 lecie diecezji – sobota 25 czerwca 2022 r. w koszalińskim amfiteatrze. Program umieszczony jest na plakatach. Centralnym punktem jest uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem nuncjusza apostolskiego w Polsce. Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba mieć bilet wejścia. Osoby, które planują wziąć udział w tym wydarzeniu proszę o informację, aby zamówić  „wejściówki”.

– czwartek 17.00: Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej; o 17.30 nabożeństwo czerwcowe i o 18.00 Msza św. + Marian, Matylda,Wiktoria, Szczepan, Mikołaj.

-niedziela 9.00:  + Janina Szaflik 3 r. śm.

–  środa 9.00: za parafian

– piątek 18.00: + Krystyna Madura.

– sobota 18.00: z formularza niedzielnego.

– niedziela 10.30: + rodzice: Mieczysława 5 r. śm., Józef Potoniec.

– niedziela 12.00: + Teresa Domaradz. /Msza św. przy obelisku/.

-niedziela 13.15:  + Genowefa 10 r. śm., Stefan, Stanisław, Henryk Nowomiejscy; Danuta, Franciszek Lubszczyk; Sebastian Głowicki.

Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę przed Mszą św. a w tygodniu po Mszy św.

Biuro parafialne czynne w sobotę od 10.00 do 12.00.

Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”

Dziękuję za sprzątnięcie  kościoła.

* Caritas parafialna planuje 2 lipca br. dla dzieci wyjazd do parku rozrywki POMERANIA /informacje na plakacie/.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz