Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedzielę zwykłą ROK C 03.07.2022r.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca: w intencji rodzin naszej Parafii.

Poniedziałek

* odwiedziny chorych z Komunią św. od godz. 9.00 Zegrze, Sieranie, Niedalino, Węgorki.

* bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy – wspomnienie.

I Czwartek

* modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

* wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.

* Biuro czynne w sobotę od 9.00 do 11.00.

czwartek 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu o 17.30 różaniec w intencji o powołania kapłańskie i o godz. 18.00 Msza św. dziękczynna z okazji 28 r. ślubu Małgorzaty i Tomasza Pazdeckich.

– niedziela 9.00:  + Eugeniusz Łotysz 1 r. śm.

– sobota 12.00 i 14.00: chrzest

– niedziela 10.30: + Władysław Gawęcki; Ewa Włodarczak – Mendoń.

– niedziela 12.00: + Dorota Tomasiewicz.

-niedziela 13.15: + Tadeusz Truszkowski z okazji 70 rocznicy ziemskich urodzin.

Zapowiedzi przedślubne:

Przemysław Ryszard Drożdż, kawaler, Parafia Zegrze Pomorskie, Agnieszka Olech, panna, Parafia Tarnogóra.

Marek Józef Terlecki, kawaler, Parafia Zegrze Pomorskie, Sylwia Monika Tereszczyn, panna, Parafia Zegrze Pomorskie.

Zapowiedzi I

Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”

* Dziękuję za sprzątnięcie  kościoła.

* Caritas parafialnej dziękuję za zorganizowanie wyjazdu dzieciom z naszej Parafii do parku rozrywki POMERANIA.

* Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki w kwocie 450 zł. na korony jubileuszowe.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz