Ogłoszenia duszpasterskie na 26  niedzielę zwykłą ROK C 25.09.2022r.

* zbiórka do puszki na kształcenie w diecezji i KUL.

* wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.

* wspomnienie św. Wacława, męczennika.

* Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

* W Niedalinie od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, o godz. 17.30 Różaniec w intencji dzieci i młodzieży i o godz. 18.00 Msza św.

* św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła. – wspomnienie.

* biuro czynne po Mszy św. wieczornej w sobotę nieczynne.

I Sobota

* Październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę przed Mszą św. , a w tygodniu po Mszy św.

* odwiedziny chorych z Komunią świętą od godz. 9.00 Zegrze Pomorskie, Sieranie, Niedalino i Węgorki.

*  wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

* godz. 18.00 Msza św. z formularza niedzielnego i spotkanie z młodzieżą klasy VIII w ramach formacji do bierzmowania.

* poświęcenie różańców dla dzieci z klasy III.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca – intencja na miesiąc październik: w intencji chorych i cierpiących z naszej Parafii.

okazja do spowiedzi świętej 15 minut przed Mszą świętą

– czwartek 18.00: o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Kręgu Rodzin Szensztackich z Niedalina.

– niedziela  9.00: + Regina Cichowska 1 r. śm. i za + z rodziny Wesołowskich i Cichowskich.

– środa 18.00: + Hieronim z okazji imienin.

– piątek 18.00: + rodzice: Józef Anna i za + z rodzin Stosio i Świątek.

– sobota  12.00: chrzest 18.00 z formularza niedzielnego o zdrowie i opiekę Bożą dla wnucząt szczególnie Weroniki

– niedziela 10.30: + Grażyna Wasilewska 6 r. śm.

– niedziela 12.00: + rodzice: Stanisława 16 r. śm., Stanisław Bąk; + Krzysztof Zawierucha.

– niedziela 13.15: + Stanisław Matysiak 8 r. śm.

Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”

Podziękowania:

* za sprzątnięcie  kościoła.

ks. Bogdan Gibczyński – proboszcz