Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą ROK C 02.10.2022r.

* poświęcenie różańców dla dzieci z klasy III.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca – intencja na miesiąc październik: w intencji chorych i cierpiących z naszej Parafii.

* kartki na wypominki czytelnie wypełnione składamy na tacę lub w zakrystii /imiona piszemy w pierwszym przypadku np. Krzysztof, Karolina.

* wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

* wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

I Czwartek

* modlimy się o powołania do naszego Seminarium Duchownego.

* W Niedalinie od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, o godz. 17.30 Różaniec w intencji chorych i cierpiących z naszej Parafii i o godz. 18.00 Msza św.

I Piątek

* odwiedziny chorych z Komunią świętą od godz. 9.00 Bożniewice, Dargiń, Świelino i Krępa.

* wspomnienie NMP Różańcowej.

* biuro czynne od 10.00 do 12.00.

* w związku z podwyżkami i wzrostem opłat, taca z każdej drugiej niedzieli miesiąca będzie przeznaczana na utrzymanie Parafii, opłaty, ogrzewanie i energię elektryczną.

* spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy I średniej i starsi po Mszy św. o godz. 10.30.

Nabożeństwo różańcowe w niedzielę przed Mszą św., a w tygodniu po Mszy św.

– czwartek 18.00: w intencji Róży Żywego Różańca.

– niedziela 9.00:  + Anna Anton zd. Janczak; + rodzice: Marta, Józef Janczak; Janina, Bolesław Zasadzińscy; Bogusław Janczak.

– środa 18.00:  o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie.

– piątek 18.00: +rodzice: Genowefa, Franciszek Marcińscy; + rodzeństwo Krystyna, Eugeniusz Marcińscy.

– sobota  18.00: z formularza niedzielnego + Feliksa, Marian Świąder; siostra Krystyna Radomska; + Stefania, Antoni Bociek.

– niedziela 10.30: +Adam, Bartłomiej Berndt.

– niedziela 12.00: + Marian, Bogdan Czarneccy.

– niedziela 13.15: + Teresa Świeboda – z okazji imienin.

Prasa katolicka: „Gość Niedzielny”

Podziękowania:

* za sprzątnięcie  kościoła.

ks. Bogdan Gibczyński – proboszcz