Ogłoszenia duszpasterskie na 30 niedzielę zwykłą ROK C 23.10.2022r.

* rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

* po Mszy św. zbiórka do puszki: „ Chleb św. Antoniego”. Spotkanie Caritas parafialnej zostało przełożone.

* po Mszy św. w Zegrzu Pomorskim panie z KGW Zegrzanki będą sprzedawać stroiki na nagrobki w cenie 50 i 55 złotych.

* kartki na wypominki czytelnie wypełnione składamy na tacę lub w zakrystii /imiona piszemy w pierwszym przypadku np. Krzysztof, Karolina.

* do nabycia najnowszy numer „Gościa niedzielnego”.

* 39 rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie.

Czwartek

* W Niedalinie od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, o godz. 17.30 Różaniec w intencji chorych i cierpiących z naszej Parafii i o godz. 18.00 Msza św.

Piątek

* Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Imieniny bpa Tadeusza Werno. Pamiętajmy w o nim w naszych modlitwach.

* biuro parafialne czynne  po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00, w sobotę nieczynne.

* w kościele parafialnym nie będzie Mszy św. z formularza niedzielnego.

Nabożeństwo różańcowe w niedzielę przed Mszą św. , a w tygodniu po Mszy św.

– czwartek 18.00: + Tadeusz z okazji imienin.

– niedziela  9.00:  + Wiesław Kwiatkowski; Zenon Miksza.

– środa 18.00: za parafian.

– piątek 18.00: o zdrowie i opiekę Bożą dla Tadeusza z okazji imienin.

– sobota  14.00: chrzest

– niedziela 10.30: + Olgierd Piernik 6 r. śm.

– niedziela 12.00:+ Jadwiga z okazji imienin, Eugeniusz 17 r. śm. Rubacha.

– niedziela 13.15: + Zbigniew Pukacz 2 r. śm.

* za sprzątnięcie  kościoła.

* paniom za uporządkowanie terenu przy krzyżu w Zegrzu Pomorskim.

* Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia  zebrana kwota: 273.00 zł. .

Bóg zapłać.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz