Ogłoszenia duszpasterskie na 34 niedzielę zwykłą Rok C 20.11.2022r.

* Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

* Patronalne Święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

* Puszka „ Chleb św. Antoniego” i spotkanie Caritas parafialnej o godz. 16.00.

* Ofiarowanie NMP – wspomnienie.

* 22 r. śmierci ks. Proboszcza Zygmunta Zycha. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

* św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej.

* Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.

* wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dnng – Lac, prezbitera i towarzyszy.

Biuro parafialne czynne wyjątkowo w środę po Mszy św. wieczornej, w sobotę nieczynne.

* Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych.

* Tradycyjnie w Adwencie dzieci przynoszą serduszka z intencją modlitwy. W Niedalinie i Zegrzu Pomorskim będzie losowana figurka. Serdecznie zapraszam do udziału w Roratach.

* Świece Wigilijne dzieło Pomocy Dzieciom, 8zł. mała, 20 zł. duża.

* Opłatki wigilijne.

Drodzy Diecezjanie,

Serdecznie zapraszam na uroczystą Mszę św. inaugurującą peregrynację Skrzatuskiej Piety w parafiach naszej diecezji. O tym duchowym dziele, które podejmujemy w naszej diecezji, napisałem do Was w liście, który zostanie odczytany w I Niedzielę Adwentu. Msza św. zostanie odprawiona w sobotę 26 listopada br. o godz. 12:00 w bazylice skrzatuskiej. Całość będzie transmitowana przez Dobre Media. Zapraszam, Wasz Biskup Edward Dajczak.

– czwartek: –  nie będzie Mszy św.

– niedziela 9.00:  + Anna, Andrzej Krawiec; + rodzice z obu stron; + Stanisław Pyczek.

– środa 17.00: za polecanych w wypominkach. Po Mszy św. nabożeństwo wypominkowe.

– piątek: nie będzie Mszy św.

– sobota 17.00: za parafian.

– niedziela 10.30: + Ignacy, Renata, Weronika Włodarczak.

– niedziela 12.00 :+ Adam Glegoła 1 r. śm.

– niedziela 13.15: za wszystkich polecanych w wypominkach.

Podziękowania

* za złożone ofiary do puszki na pomoc kościołowi w potrzebie i za tacę na utrzymanie naszej Parafii.

*  za sprzątnięcie  kościoła.

Bóg zapłać.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz