Ogłoszenia duszpasterskie na I niedzielę Adwentu Rok A 27.11.2022r.

*  Przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji zmarłych.

* Tradycyjnie w Adwencie dzieci przynoszą serduszka z intencją modlitwy. W Niedalinie i Zegrzu Pomorskim będzie losowana figurka. Serdecznie zapraszam do udziału w Roratach.

* Roraty dla dzieci w środę i piątek w Zegrzu Pomorskim , a w Niedalinie w czwartek o godz. 17.00. Proszę babcie i dziadków o przygotowanie dzieciom lampionów.

* Świece Wigilijne dzieło Pomocy Dzieciom – 8zł. mała, 20 zł. duża.

* o godz. 13:00 w kościele Mariackim w Słupsku będzie sprawowana Eucharystia pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego Edwarda Dajczaka. Msza św. będzie transmitowana w TVP POLONIA.

* można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.

* Święto św. Andrzeja, Apostoła.

I Czwartek

* Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne/

I Piątek

* odwiedziny chorych z Komunią świętą od 9.00 Bożniewice, Dargiń, Świelino i Krępa.

I Sobota

* odwiedziny chorych z Komunią świętą od 9.00 Zegrze Pomorskie, Sieranie, Niedalino i Węgorki.

* 10.00 – 13.00 Wyszewo – dekanalne spotkanie Kręgów Pielgrzymującej Matki Bożej.

Biuro parafialne czynne wyjątkowo w piątek po Mszy św. wieczornej, w sobotę nieczynne.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc grudzień: za rodziny naszej Parafii.

* XXIII Dnień  modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie

Za dwa tygodnie

* poświęcenie medalików dla dzieci  z klasy III i spotkanie z rodzicami po Mszy św. w sobotę 10 grudnia o godz. 17.00 w kościele parafialnym.

– czwartek 17.00: za dusze w czyśćcu cierpiące. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

.- niedziela 9.00:  + Zenon Miksza 18 r. śm.

– środa 17.00:  o opiekę Bożą na każdy dzień.

– piątek 17.00: + rodzice, siostra i za + z rodziny. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.

– sobota  17.00: dziękczynno – błagalna z okazji awansu na wyższy stopień oficerski Ppłk

Krzysztofa Pondo z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaski potrzebne na dalsze lata

służby Bogi i Ojczyźnie oraz błogosławieństwo dla całej rodziny i przyjaciół.

– niedziela 10.30: + rodzice: Anna 1 r. śm., Wincenty 20 r. śm. Tamioła.

– niedziela 12.00: + z rodzin: Krawieckich, Kipisz, Kłyk.

– niedziela 13.15: o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.

*  za sprzątnięcie  kościoła i przygotowanie dekoracji w naszych kościołach.

Bóg zapłać.

ks.Bogdan Gibczyński – proboszcz