POTRZEBA DZIĘKCZYNIENIA.

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę września odbyły się Niedalińskie Uroczystości Dożynkowe. W tym roku wieniec i bochen chleba w korowodzie dożynkowym przynieśli Sołtys Sołectwa Niedalino p. Ewa Miksza w asyście Pań  z KGW Radwianki, Druhowie z OSP Niedalino, a także przedstawiciele lokalnej społeczności. Podczas wspólnej Eucharystii, której przewodniczył ks. Proboszcz Bogdan Gibczyński wszyscy dziękowali za tegoroczne trudne żniwa. We Mszy św. uczestniczyli również przedstawiciele lokalnych władz, Pani Wójt Ewa Korczak, Pan Bogdan Koryga Przewodniczący Rady Gminy Świeszyno, a także rolnicy, działkowcy i mieszkańcy Sołectwa Niedalino. Tradycyjnie po Mszy św. p. Sołtys w towarzystwie przedstawicielki KGW Radwianki podzielili się chlebem.

Wszystkim za udział i wspólne dziękczynienie składamy serdeczne podziękowania.