Ogłoszenia duszpasterskie na 22 niedzielę zwykłą. Rok A 03.09.2023r.

* Niedalino  – Dożynki Niedalińskie– o godz. 8.30 spod Świetlicy wiejskiej wyruszy korowód  dożynkowy, Podczas Mszy św. poświęcenie wieńca i chleba, który tradycyjnie po Mszy św. podzieli Pani Sołtys i przedstawicielka KGW Radwianki.

* podczas Mszy św. błogosławieństwo przyborów szkolnych dzieciom z klasy I.

* wymiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na miesiąc wrzesień. Modlimy się o Boże błogosławieństwo dla dzieci, młodzieży, nauczycieli, rodziców i pracowników szkół w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

* do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.

I Czwartek

* 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania do naszego Seminarium i okazja do spowiedzi świętej.

* 18.00 Msza św.

Piątek

* od 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św., o 18.00 Msza św.

* Święto Narodzenia NMP

* biuro czynne od 10.00 do 11.00.

* Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

* rozpoczynają się Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

* taca przeznaczona na utrzymanie Parafii, opłaty i ogrzewanie.

* Jubileusz 50 lecia Parafii w Świeszynie.

*Pamiątkowe kalendarze na 2024 r. ze zdjęciami zabytkowych kościołów naszej diecezji –w cenie 10 zł.

Zapowiedzi przedślubne

Wojciech Jerzy Sady, kawaler, Parafia Zegrze Pomorskie; Agata Kopertowska, panna, Parafia Zegrze Pomorskie  zapowiedź II.

– wtorek 11.00: + Zbigniew Klimczak – Msza św. pogrzebowa.

– czwartek 18.00: +  Jadwiga Klimczak 30 dz. pogrzebu.

– niedziela  9.00:  + Helena, Jan Śmigielscy; Janusz Marsicki.

– środa 18.00: intencja wolna.

– piątek 18.00: intencja wolna.

– sobota 18.00:  za parafian.

– niedziela 10.30: + rodzice: Feliksa, Marian Świąder; Siostra Krystyna Radomska; Stefania, Antoni Bociek.

– niedziela 12.00: + rodzice: Weronika 15 r. śm., Antoni Dudzic.

– niedziela 13.15: dziękczynna z okazji 18 r. ślubu Kingi i Adama o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla nich i ich dzieci.

*  za sprzątnięcie Kościoła.

* dziękuję za sprzątnięcie placu, wypełnienie gazonów wrzosami i kwiatami przy kościele parafialnym, p. Annie, Jolancie, Andżelice i Grzegorzowi.

* za ofiary do puszki dla pogorzelców z Krępy. Kwota 1500 zł. Krępa i   Świelino 441; Zegrze Pomorskie 370,50; Niedalino 391,50; Caritas Parafialna Zegrze Pomorskie 297. Bóg zapłać.

Kronika żałobna

+ Zbigniew Klimczak, l.56, Niedalino R i P.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz