Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą. Rok A 22.10.2023r.

* Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II  i 36 rocznica utworzenia naszej Parafii. W związku z tym o godz. 16.00 w kościele parafialnym zaprzysiężenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i spotkanie członków PRD.

*Rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

* Po Mszy św. zbiórka do puszki: „Chleb św. Antoniego”.

* Po Mszy św. będzie można zabrać kartki na wypominki. Czytelnie wypełnione składamy w zakrystii lub na tacę.

* Do nabycia najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”.

* Nabożeństwo Różańcowe pół godziny przed Mszą św. w niedzielę i w tygodniu.

Wtorek

* 8 rocznica święceń biskupich bpa Zbigniewa Zielińskiego. Polecamy opiece Bożej posługę księdza bpa Ordynariusza.

* rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie.

Czwartek

* Niedalino 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o powołania do naszego Seminarium i okazja do spowiedzi świętej.

* 18.00 Msza św.

* Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

* biuro czynne w piątek po Mszy św. w sobotę wyjątkowo nieczynne.

* spotkanie księży Dekanatu Bobolice, pod przewodnictwem księdza Dziekana rozpocznie się o godz. 10.00 w kościele parafialnym, a zakończy się obiadem około 13.30.

* o godz. 18.00 Msza św z formularza niedzielnego. Po Mszy św. wieczornej katecheza dla rodziców dzieci komunijnych. Obecność obowiązkowa.

* spotkanie Caritas parafialnej o godz. 16.00.

* rocznica poświęcenie kościoła własnego.

– czwartek 18.00: + z rodziny.

– sobota 15.00: chrzest

– niedziela  9.00:  + Wiesław Kwiatkowski; Zenon Miksza.

– środa 18.00: ks. Paweł Brostowicz.

– piątek 18.00: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Tadeusza z okazji imienin.

– sobota  18.00:  z formularza niedzielnego – + Lesław Kucharski 12 r. śm.

– niedziela 10.30: + Stanisław Jopek 42 r. śm.

– niedziela 12.00: + dziękczynna z okazji 90 rocznicy Urodzin Pani Marii Czarneckiej.

– niedziela 13.15: + Tadeusz z okazji imienin.

* za sprzątnięcie kościołów.

* za kwotę 100 zł na spłatę przyłącza w Krępie.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz