Ładowanie…
94- 316-45-53
Zegrze Pomorskie 8b

„ BOGU DZIĘKUJCIE, DUCHA NIE GAŚCIE” – Jan Paweł II

 Uroczystość Dnia Papieskiego w naszej Parafii to nie tylko wspomnienie 33 rocznicy pobytu Jana Pawła II w Koszalinie, ale przede wszystkim szczególna modlitwa zanoszona przez Jego wstawiennictwo do Boga za naszą wspólnotę parafialną, a także w naszych osobistych intencjach. Tak też było i tym razem. Uczyniliśmy to wspólnie z zaproszonymi gośćmi. Liturgii przewodniczył ks. kanonik Zbigniew Waszkiewicz, Proboszcz z Sianowa, który wygłosił także okolicznościowe kazanie.

Wśród obecnych byli także: Wójt Gminy Świeszyno Marek Brzostko; Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy  Łukasz Neumann; Radny Gminy Świeszyno Sławomir Ciapciński  i Sołtys Sołectwa Zegrze Pomorskie Waldemar Potoniec.

Podczas liturgii śpiewał Zespół „Szczęśliwa Trzynastka”  z Parafii Rychnowy, którego animatorem i kierownikiem Zespołu jest Pan Paweł Gibczyński -Wójt Gminy Człuchów, prywatnie  siostrzeniec księdza proboszcza.

Po Mszy św. odbył się krótki koncert pieśni religijnych.

Wszystkim składamy podziękowania za dar spotkania i serdeczną atmosferę.

                                                                                                            Organizatorzy