Ogłoszenia duszpasterskie na 10 niedzielę zwykłą. Rok B 09.06.2024 r.

* Taca przeznaczona na opłaty i utrzymanie Parafii.

* Zachęcam do śledzenia naszej strony parafialnej.

– 15 – 16 .06.2024 – 43 Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolstwa Trzeźwości na Jasną Górę.

– 15 – 16.06.2024 – 24 Pielgrzymka Świętych Gór; Góra Chełmska – Góra Polanowska.

– 15.06.2024 Diecezjalny Dzień Dziecka w Skrzatuszu.

* Do nabycia najnowszy numer „ Gościa Niedzielnego”.

* Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę i w tygodniu przed Mszą św.

* Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.

Środa

* W kalendarzu diecezjalnym wspomnienie dowolne urodzonego w Słupsku błogosławionego Bronisława Kostkowskiego oraz innych męczenników II wojny światowej.

* Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Prezbitera i Doktora Kościoła.

* Wspomnienie bł. Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.

* Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św.

* Biuro czynne od 10.00 do 11.00.

* Msza św. o godz. 16.00  nad Hajką  przy elektrowni wodnej.

* Zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji oraz KUL.

* Po spotkaniu  Rady Duszpasterskiej zrodziła się potrzeba spotkania wszystkich liderów grup działających na terenie naszej Parafii: OSP Niedalino, KWG Radwianki i Zegrzanki, Koło Wędkarskie „ Okonek”, Klub Sportowy „ Hajka” , Sołectwa Niedalino, Zegrze Pomorskie, Żywy Różaniec, Kręgi Rodzin MB Pielgrzymującej  oraz Zespół Parafialny Caritas. Takie spotkanie będzie miało miejsce na Plebanii w najbliższą niedzielę 16 czerwca o godz.16.00. Celem spotkania jest przygotowanie odpustu parafialnego w sierpniu tego roku. Chcemy zebrane podczas odpustu środki finansowe przeznaczyć na dokończenie głównego wejścia do Kościoła parafialnego. W tej chwili przygotowywany jest kosztorys i zakres prac. Dziękuję za składane na ten cel ofiary indywidualnie i na konto parafialne.

Można również przynosić rzeczy na licytację, która będzie miała miejsce podczas odpustu parafialnego.

– czwartek 17.30: Nabożeństwo czerwcowe i okazja do spowiedzi św. o 18.00 intencja wolna.

– sobota 16.00: Msza św. nad Hajką przy elektrowni wodnej.

– niedziela 9.00:  + Mirosława Kisiel 18 r. śm.

–  środa 18.00: dziękczynna z okazji 70 r. urodzin Józefa z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie.

– piątek 18.00: + rodzice, siostra i ++ z rodziny.

– niedziela 10.30:  + Edyta, Zdzisław Traczyk.

– niedziela 12.00 Stanisław Ortyl 12 r. śm. Msza św. polowa.

– niedziela 13.15: + Marianna 32 r. śm., Władysław 18 r. śm. – Kancerz

* Dziękuję za sprzątnięcie Kościołów.

* Paniom za przygotowanie obiadu i ciast na Dzień Papieski.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz