Ogłoszenia duszpasterskie na 11 niedzielę zwykłą. Rok B 16.06.2024 r.

* Zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji oraz KUL. Dzisiejsza taca w 50% przeznaczona jest na cele diecezjalne.

* Dzisiejsze spotkanie liderów stowarzyszeń działających na terenie naszej Parafii zostaje odwołane.

* Do nabycia najnowszy numer „ Gościa Niedzielnego”.

* Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę i w tygodniu przed Mszą św.

Zachęcam do śledzenia naszej strony parafialnej:

– sobota 22.06.2024 r. Kościół parafialny w Świeszynie, godz. 19.00, koncert Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego. Wstęp wolny.

– niedziela 23.06.2024 r.  bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 19.00 w koszalińskiej katedrze spektakl muzyczny wystawiony przez diakonię muzyczną z Ustronia Morskiego „Tyle Dobrego” pt. „Krzyż – nadziei dobrej znak”. Więcej informacji na stronie.

* wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

* Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

* Zakończenie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00 w kościele parafialnym.

* Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św.

* Biuro czynne od 10.00 do 11.00.

* Zbiórka do puszki: „ Chleb św. Antoniego”.

Zapowiedzi przedślubne

* Tomasz Marian Mały, kawaler, Parafia Zegrze Pomorskie; Maria Agata Snoch, panna, Zegrze Pomorskie;

zapowiedź I

– czwartek 17.30: Nabożeństwo czerwcowe i okazja do spowiedzi św. o 18.00 + rodzice z obu stron; + Jerzy Kuryło.

– niedziela 9.00:  + Halina Karólczak.

–  środa 18.00: int. własna.

– piątek 8.00: Msza św. na zakończenie roku szkolnego : za parafian.

– sobota 18.00: Msza św. z formularza niedzielnego + Robert Elendt 16 r. śm.

– niedziela 10.30: + Jan Ozga.

– piątek 18.00: + Zdzisław Czarnecki 30 dz. śm.

– niedziela 12.00: + Andrzej Sowiński 11 r. śm.

– niedziela 13.15:+ Teresa Świeboda 22 r. śm.

* Dziękuję za sprzątnięcie Kościołów.

* Za ofiary złożone na tacę na utrzymanie naszej Parafii.

* Paniom za przygotowanie obiadu dla zaproszonych Gości i Zespołu: „ Szczęśliwa Trzynastka”.

* Dziękuję za przygotowanie wczorajszej Uroczystości nad Hajką dla Parafialnego Zespołu Caritas, KGW „Radwianki”, KGW „Zegrzanki”, OSP Niedalino. Bóg zapłać.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz