Ogłoszenia duszpasterskie na 12 niedzielę zwykłą. Rok B 23.06.2024 r.

* Zbiórka do puszki: „ Chleb św. Antoniego”. Spotkanie Parafialnego  Zespołu Caritas o godz. 16.00.

* Do nabycia najnowszy numer „ Gościa Niedzielnego”.

* Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę i w tygodniu przed Mszą św.

Zachęcam do śledzenia naszej strony parafialnej:

– dzisiaj 23.06.2024 r.  bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 19.00 w koszalińskiej katedrze spektakl muzyczny wystawiony przez diakonię muzyczną z Ustronia Morskiego „Tyle Dobrego” pt. „Krzyż – nadziei dobrej znak”. Więcej informacji na stronie.

* Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

* Wspomnienie św. Ireneusza , Biskupa i Męczennika.

* 52 rocznica powstania diecezji.

Sobota

* Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Imieniny kościoła w Świelinie a także imieniny bpa Pawła Cieślika. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.

* Taca Świętopietrze.

Zapowiedzi przedślubne

* Tomasz Marian Mały, kawaler, Parafia Zegrze Pomorskie; Maria Agata Snoch, panna, Zegrze Pomorskie;

zapowiedź II

– czwartek 17.30: Nabożeństwo czerwcowe i okazja do spowiedzi św. o 18.00 intencja wolna.

– niedziela 9.00:  +Anita, Janusz Krysztofiak.

– sobota 17.00: Msza św. z formularza niedzielnego + dziękczynna z okazji 18 r. urodzin Małgorzaty Pondo.

– niedziela 10.30:  + Tadeusz Bandysik 13 r. śm.

– sobota 12.00: o potrzebne łaski i powrót do zdrowia dla p. Jana Tomczyka.

– niedziela 12.00: + Stanisława, Stanisław, Jan Pańpuch.

– sobota 10.00: za parafian.

– niedziela 13.15: + Genowefa, Stefan, Henryk, Stanisław Nowomiejscy; Danuta, Franciszek Lubszczyk;                    + Sebastian Głowicki.

* Dziękuję za sprzątnięcie Kościołów.

Ks. Bogdan Gibczyński  – proboszcz