Ładowanie…
94- 316-45-53
Zegrze Pomorskie 8b

Pielgrzymka na Jasną Górę 2024

Pierwszego sierpnia 2024r. już po raz czterdziesty wyruszy na pielgrzymi szlak Piesza Pielgrzymka Koszalińsko – Kołobrzeska. W tym roku pod hasłem: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła” pragniemy rozważać w naszych rekolekcjach w drodze, temat bycia w Kościele

Bogatsi w ubiegłoroczne doświadczenia chcemy kontynuować to, co w opinii wielu osób doskonale się sprawdziło: m.in.

  • podział na grupy – północną i południową,
  • wspólne noclegi w szkołach
  • dołączanie do pielgrzymki na kilka dni (dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w całości);
  • łączność duchową ze Złotą Grupą, czyli z wszystkimi, którzy nie mogą pielgrzymować fizycznie;
  • zapisy przez aktywny formularz (osobom, które nie będą mogły się w ten sposób zapisać, pomożemy);

Serdecznie zapraszamy wszystkich. Tych, którzy jeszcze nigdy na pieszej pielgrzymce nie byli, ale też tych, którzy pielgrzymowali w ubiegłych latach. Będzie to okazja do spotkania w codziennej modlitwie i Eucharystii, do zjednoczenia pod wspólnym dachem i przy jednym stole, ale też niewątpliwa okazja do wspomnień, świadectw, i być może odnowienia relacji zawiązanych wiele lat temu. 

Wszelkie informacje i zapisy na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl  i na profilu pielgrzymki na FB www.facebook.com/pieszakoszalinska

W sprawie materiałów Złotej grupy prosimy o kontakt telefoniczny 726 363 969

                                                                                                   ks.Marcin Kościński